John Williams, 2022'de Star Wars Kutlamasında.

John Williams’da Yıldız Savaşları 2022’de kutlama.
Fotoğraf: Disney için Jesse Grant (Getty Resimleri)

Kelimeler gerçekten ne kadar önemli ve anlamlı olduğunun hakkını veremez John Williams’ın müziği sinema tarihidir. Ama kelimeler bunu yapamıyorsa, belki hareketli bir resim işi görebilir.

Göre hollywood muhabiriSteven Spielberg’in Amblin’i ve Ron Howard’ın Imagine’i, Williams hakkında bir belgesel hazırlamak için bir araya gelen şirketler arasında yer alıyor. tüm zamanların en büyük film bestecisi. Film, Laurent Bouzereau tarafından yönetilecek. gibi belgeseller çekti. Beş Geri Geldi ve Natalie Wood: Geride Kalanlar, birlikte çalışmalarını belgeleyen, evde serbest bırakma için sayısız sahne arkası belgeseli, web sitesine göre“Spielberg, George Lucas, Francis Ford Coppola, James CameronJJ Abrams, Alfred Hitchcock, David Lean, Martin Scorsese, Brian De Palma, William Friedkin, Robert Zemeckis, Warren Beatty, Michael Crichton, Peter Bogdanovich, ve diğerleri.”

Ve bu çok etkileyici bir özgeçmiş olsa da, muhtemelen IMDB’de bir özgeçmiş değil bu Williams’ınkine yaklaşıyor. Altmış yılı aşkın bir süredir televizyon ve film için müzik yapıyor, en ünlü ve tanınan varlıklarından bazıları Yıldız Savaşları, Indiana Jones, Jaws, ET, Jurassic Park, Evde Tek Başına, Süpermenve devam ediyor ve devam ediyor. Geçen yıl 90 yaşına giren Williams, emekli olduğu sanılıyor bu yazın beşincisinin yayınlanmasından sonra Indiana Jones film, Dial of Destiny’den Indiana Jones, ama o son zamanlarda onu geri aldıbu harika bir haber.

Belgeselin prodüksiyonunun “çok erken aşamalarda” olduğu söyleniyor, bu yüzden çok yakında bir şey görmeyi beklemeyin. Ama ne zaman çıkarsa çıksın, tüm zamanların en çok yıldızlarla dolu, en çok puan alan filmlerinden biri olacağını garanti edebilirsiniz. Ve kim onun film müziğini satın almak istemez ki?


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7