Akıllı saatler günümüzde fikirler gibidir – herkesin bir tane vardır. Bekle, söz böyle olmaz. Neyse. Mesele şu ki, akıllı saatler o kadar yaygın hale geldi ki, muhtemelen evinizde bir tane var. Ama ne sıklıkla bileğinize biniyor?

Elbette pek çok şeye bağlı – bazı günler onu takmak istemeyebilirsiniz; birçok kişi akıllı saatleri yalnızca antrenman sırasında kullanır; ve bazıları saatle uyumaya dayanamaz. Sonra şarj sorunu var. Hibrit bir akıllı saat veya tek renkli veya e-ink ekranlı bir saat kullanıyorsanız, bu denklemde şarj işlemi muhtemelen çok daha az önemlidir.

Bununla birlikte, daha karmaşık ve sofistike akıllı saatlerde veya pil ömrünün önemli olduğunu düşünmeyi reddedenlerde (khm-Apple-Watch-khm), şarj etme günlük bir rutin haline gelir, bu da saatinizi her zaman takamayacağınız anlamına gelir. .

Bu çok karmaşık bir denklem ve tüm parametrelerden emin değilim. Buna banyo yapmayı da dahil etmeli miyiz? Akıllı saatinizle yıkanmak için tamamen tembellikten başka bir neden göremiyorum, ancak bazı insanlar kalp atış hızlarını ölçmek veya Wim Hoff buz banyosu yapmak ve saatlerindeki zamanlayıcıyı kullanmak isteyebilir.

Her neyse, elimizden geldiğince daraltmaya veya genelleştirmeye çalışacağız. Anketimize oy verin ve aşağıdaki yorumlarda akıllı saatinizi çıkarmak (veya açmak) zorunda kaldığınız ilginç hikayeleri veya durumları paylaşın.telefon-1