Diablo Immortal geliştirme ekibiyle yapılan bir Soru-Cevap oturumu, Blizzard’ın fantastik RPG oyununa gelen bazı güncellemelere bir göz atmamızı sağlıyor; bunlardan biri, oyuncuların sürekli büyüyen en iyi Diablo Immortal koleksiyonunuzu tutmak için zula alanlarını genişletmesine izin veren bir seçenek. efsanevi öğeler. Ekip, diğer soruların yanı sıra, oyunun oynanma şeklini önemli ölçüde değiştirecek daha benzersiz etkinlikler için planlardan bahsediyor.

Blizzard, “Artırılmış zula alanı ihtiyacı topluluğumuzdan gelen popüler bir talep ve sizi dinliyoruz” diyor. Özellikle Diablo Immortal’da sınıf değiştirme yeteneğinin tanıtılmasından bu yana, biraz daha fazla ek depolama alanına sahip olmak her zaman memnuniyetle karşılanır. Blizzard, “Oyuncuların zula alanlarını genişletmelerine izin verme planları var” diye açıklıyor, ancak bunun ücretli bir özellik mi yoksa ücretsiz olarak erişilebilen bir şey mi olacağından bahsetmiyor.

Çalışmalarda “daha kapsamlı veya ilgi çekici etkinlikler” için plan olup olmadığı sorulduğunda, Blizzard, rastgele yuvarlanan bir setle bir eldivenle mücadele ettiğinizi gören geleneksel oyundaki roguelike bir değişiklik olan Diablo Immortal Fractured Plane etkinliğinin başarısından bahsediyor. beceriler, katlarda ilerlerken zırh ve ekipman toplama.

Fractured Plane, özellikle oynaması ücretsiz oyuncular ve çok para harcayanlar arasındaki oyun alanını eşitleyen tasarımı sayesinde hayranlar arasında oldukça popüler oldu. Blizzard, “Bu etkinliğin ilk başarısı göz önüne alındığında, Immortal’ın oynanışını büyük ölçüde değiştiren diğer etkinlikleri araştırıyoruz. Gelecekte sizin için bu konuda daha fazla bilgiye sahip olacağız.”

Ekip ayrıca Paragon ağaçları sistemini nasıl inşa edeceğini düşünüyor. Özellikle, sadece aralarında geçiş yapmak yerine birden çok ağacı aynı anda etkinleştirme olasılığı hakkında pek çok tartışma yapıldı. “Multi-tree aktivasyonu tartışmalarımız sırasında elbette gündeme geldi, ancak henüz tasarım sürecinin başındayız” diyor. Ancak ekip, “Paragon ağaçlarını nasıl geliştirebileceğimizi görmek için istekli” olduğunun altını çiziyor.

Son olarak, röportaj yapmak Diablo Immortal PvP için yeni fikirlerin üzerinde çalışıldığına dair ipuçları veriyor, ancak herhangi bir ayrıntıya sahip değiliz ve metadaki genel hakimiyetlerinin ardından Diablo Immortal keşişlerinde yapılan değişikliklerden kısaca bahsediyoruz. Blizzard, bu tweaks’leri sınıf dengesine yönelik çabaların “büyük bir ifadesi” olarak adlandırıyor ve “Diablo Immortal gelişmeye devam ettikçe, ek tweaks’lerden onların da yararlanıp yararlanamayacaklarını belirlemek için sınıflarımızın durumunu değerlendireceğiz” diyor.

En son Diablo Immortal güncellemesi, bir Ay Yeni Yılı etkinliğinin ve dokuzuncu sezonun savaş geçişinin başlangıcının yanı sıra yeni efsanevi öğelerin ve sunucular arası zindanların tanıtımını görüyor. Diablo Immortal seviye listemize ve şu anda oynanabilecek en iyi sınıflar için en iyi Diablo Immortal yapılarına bir göz atın veya PC’deki diğer harika ücretsiz oyunlara göz atın.oyun-2