Garmin Instinct Crossover, sağlam çoklu spor akıllı saat serisi Cuma günü Hindistan’da piyasaya sürüldü. Bunlar arasında, solar şarj desteği sunduğu için 70 güne kadar pil ömrü sağladığı iddia edilen Garmin Instinct Crossover Solar da yer alıyor. Şirket ayrıca, bir aya kadar pil yedeği sağladığı söylenen normal bir Garmin Instinct Crossover modelini de piyasaya sürdü. Garmin Instinct Crossover serisi akıllı saatler, “en zorlu etkinliklerde ve ortamlarda bile doğru zaman işleyişi sağlamak” için otomatik kalibrasyon sağlayan RevoDrive analog el teknolojisi ile donatılmıştır.

Garmin Instinct Crossover Solar, Hindistan’da Instinct Crossover fiyatı, bulunabilirlik

Garmin Instinct Crossover Solar’ın maliyeti Rs. 61.990, oysa Garmin Instinct Crossover’ın fiyatı Rs. 55.990. Bu sağlam Garmin akıllı saatlerin ikisi de Hindistan’da şu adresten satın alınabilir: Amazon, Tata CLiQ, sinerji oluşturucu, Flipkartve nykaa.com.

Garmin Instinct Crossover Solar, Instinct Crossover teknik özellikleri, özellikler

Garmin Instinct Crossover serisi akıllı saatlerde, Super-Lumi Nova kaplamalı analog saat ibreleri ve yüksek çözünürlüklü dijital ekranın üzerinde oturan bir bölüm halkası bulunur. Termal ve şok direnci için MIL-STD-810 askeri standardını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca çizilmeye dayanıklı bir lens vardır ve 10ATM su geçirmezlik sunacak şekilde derecelendirilmiştir.

Garmin, hassas zaman işleyişi için bu akıllı saatleri RevoDrive analog el teknolojisi ile donatmıştır. Instinct Crossover Solar’ın, solar şarj ile pil tasarrufu modunda 70 güne kadar pil ömrü sağladığı iddia ediliyor. Bu arada Garmin Instinct Crossover, akıllı saat modunda bir aya kadar pil yedeği ve GPS Modunda 110 saate kadar yedekleme sağlayabilir. Bu akıllı saatler hem iOS hem de Android ile uyumludur.

Bu akıllı saatler, kullanıcıların rotalarında gezinmelerine, adımlarını takip etmelerine, referans noktalarını işaretlemelerine ve daha fazlasına olanak tanıyan GPS izleme ve daha fazla konumlandırma teknolojisiyle birlikte gelir. Kalp atış hızı izleme, stres izleme ve gelişmiş uyku izleme gibi sağlık ve fitness özellikleriyle birlikte gelirler. Ek olarak, dahil edilen VO2 Max teknolojisi, ısı veya rakımdan kaynaklanabilecek performans değişikliklerini hesaba katabilir.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: twitter, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için abone olun Youtube kanalı.

YouTube Music, Yeni Özellikleri Test Etmek İçin Katılımları Erken Erişim Dinleme Odası Programına Davet Ediyor

Günün öne çıkan videosu

iQoo 11 İncelemesi: Oyun Değiştirici

genel-8