Ubisoft’un Project Q’su, ” takım savaş arenası oyunu”savaş royası değilUbisoft, Project Q’yu Nisan 2022’de resmen duyurdu ve oyun testi kayıtlarını açtı.

İçeriden Öğrenen Oyun Project Q’nun iptalini ilk olarak oyun testi Discord’daki bir bildirim aracılığıyla fark etti. #duyuru kanalında oyun testçilerine teşekkür eden Ubisoft, Project Q’nun “artık geliştirmeye devam etmeyeceğini” de belirtti. Project Q’nun Discord kanalı da kapatılacak.

Şimdi oynuyor: Kafatası ve Kemikler Tam Sunum | Ubisoft İleri

“Ekibin yaptığı tüm çalışmalar, inanılmaz desteğiniz ve harika karşılamanız nedeniyle ilk kapalı test bizim için harika bir dönüm noktasıydı! Bu uyumsuzluktaki inanılmaz enerjiyi sevdik, proje için yakıtımız buydu. Geri bildirimleriniz gerçek bir hediyeydi ve siz oyuncularımız için elimizden gelenin en iyisini yapmak için geliştiriciler olarak büyümemize izin verdi,” Discord duyurusu (üzerinden İçeriden Öğrenen Oyun) okuman. “Bütün bu sıcak anlar, bu duyuruyu yapmayı zorlaştırıyor: ne yazık ki, Project Q artık geliştirmeye devam etmeyeceği için yaklaşan kapalı testlerimizi iptal etmek zorundayız. Bu aynı zamanda, bu Discord sunucusunu kapatmamız gerekeceği anlamına geliyor.”

Project Q’nun iptali, Ubisoft’un son sürümlerden ve tatil sezonundan hayal kırıklığı yaratan satışlar nedeniyle bir dizi projeyi iptal edeceğini doğrulamasının ardından geldi. Bu projelerin ne olduğuna gelince, Ubisoft listede duyurulmamış üç proje ve duyurulan dört proje olduğunu söyledi. Project Q muhtemelen duyurulan dört oyundan biri. Kafatası ve Kemikler – sürpriz olmayacak şekilde – daha da ertelendi ve yeni bir hedef çıkış tarihi şu anda bilinmiyor.

Ubisoft CEO’su Yves Guillemot, Ubisoft’un sıkıntılı mali durumuyla ilgili olarak, çalışanlar tarafından kötü karşılanan dahili bir e-posta gönderdi. Ubisoft Paris çalışanları bir grev planlıyor ve Ubisoft Paris şubesi Solidaries Informatique bir açıklama yaptı artan maaşlar, kötü yönetim politikalarına son verilmesi, şeffaflık ve dört günlük çalışma haftası talep ediyor.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

oyun-1