arıyorum en iyi otomobil savaşçıları? Otomatik satranç ve otomatik savaşçı türü, tavada bir flaş olmuş olabilir, ancak büyüleyici bir türdü. Her şey, MOBA oyunu Dota 2 için özel bir oyun modu olan Dota Auto Chess ile başladı ve daha sonra Auto Chess olarak adlandırılan kendi işini yapmaya başladı. Valve durumu fark etti ve talihsiz Dota Underlords’u yaratmaya karar verdi.

Otomatik satranç oyunlarıyla ilgileniyorsanız, oynayabileceğiniz en iyi otomatik savaş oyunları listemiz sizi doğru yöne yönlendirecektir. Underlords, ne yazık ki 2020’nin sonundan bu yana destek almayı durdurdu. Ancak, en iyi otomobil savaşçısı tacı için çok fazla düzgün yarışmacı olmasa da, bu listedeki girişlerin hepsi biraz farklı bir şey yapıyor ve en iyi PC oyunlarını temsil ediyor. sahne sunmak zorundadır.

Otomatik Satranç Oyunları

Bunlar 2023’teki en iyi otomatik savaş oyunları:

  • Takım Dövüşü Taktikleri
  • Otomatik Satranç
  • Hearthstone Savaş Alanları

Takım Dövüşü Taktikleri

Riot’un otomatik satrancı ele alması Teamfight Tactics’tir ve kesinlikle rakiplerine göre en önemli farklılıkları olan otomatik savaş oyunudur. Oynamanın temel döngüsü aynıdır, ancak hem Auto Chess hem de Underlords orijinal Dota Auto Chess formülüne sadık kaldığında, TFT bazı şeyleri değiştirir ve elbette League of Legends’ı temel alır ve bu nedenle çok farklı şampiyonlar içerir.

Maçlar genellikle diğer otomatik satranç oyunlarından daha kısadır ve tüm otomatik satrançtaki en havalı geri dönüş mekaniklerinden birine sahiptir. Taslak atlıkarınca turları, her biri bir öğe tutan bir sürü şampiyonun tahtanın etrafında döndüğünü görür. Sıralamanın en altında yer alan oyuncular önce tahtaya çıkacak ve seçtikleri şampiyonu kapmak için ilk şansa sahip olacak, ardından diğer oyuncular seçimlerini yapmak için sıralamada yükselecek. Bu, son sırada yer alanların, ellerinden alınması konusunda endişelenmeden kendileri için en iyi seçeneği seçebilecekleri anlamına gelir.

Daha sonraki atlıkarınca turlarına ulaşmak için yeterince uzun süre kalabilirseniz, o zaman size oyunu kazandırabilecek oyun değiştiren bazı öğeler alabilirsiniz. TFT ayrıca, her şampiyonun en fazla üç TFT öğesi tutabildiği öğe tariflerine de sahiptir; bu, diğer oyunlardan büyük bir fark olan tipik bir MOBA’daki gibi bir şampiyonu ‘taşıyıcı’ olacak şekilde düzgün bir şekilde oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Kendinizi oyuna kaptırmak istiyorsanız, oyuna alışırken bu etkili TFT kompozisyonlarını kullandığınızdan emin olun.

En iyi otomobil savaşçıları: Türdeki ilk otomatik satranç oyunu olan Auto Chess'te görünen çeşitli karakterler.

Otomatik Satranç

Otomatik satranca sadık olanlar için Auto Chess muhtemelen sizin için ücretsiz PC oyunu olacak ve şu anda Epic Games Store’da mevcut. Bu, Dota Auto Chess geliştiricilerinin orijinal ekibinden gelen bir oyundur ve Dota bilgisini bir kenara bırakmış olsa da, tahtaya yerleştireceğiniz hemen hemen tüm birimlerin Dota muadillerine kadar izi sürülebilir. Sonuç olarak, Auto Chess Dota Underlords’a çok benziyor.

Oyunu, kullanıcı arayüzünün düzenliliğini ve genel cila seviyesini öğrenmek söz konusu olduğunda – orijinal modu oynamadıysanız, bu, türü öğrenmenin harika bir yolu değildir. TFT’de olduğu gibi, birimler birden fazla öğe tutabilir ve bunları belirli öğeleri birleştirerek yükseltebilirsiniz, ancak öğe havuzu rastgeledir ve bir öğeyi yerleştirirken yapılan bir hata felaketle sonuçlanabilir.

Ancak, sahada fiilen mücadele etmek ve ittifak bonuslarıyla çalışmak söz konusu olduğunda, Auto Chess oldukça derinleşebilir. Burada ırklar ve sınıflar olarak bilinen daha fazla birim ve ittifakla, oldukça karmaşık oyunlar oynayabilirsiniz.

En iyi otomobil savaşçıları: Kart portrelerinin bir pano boyunca uzunlamasına yerleştirildiği Hearthstone Battleground'daki tipik bir maç.

Hearthstone Savaş Alanları

Otomatik savaş tahtının en yeni yarışmacısı Hearthstone Battlegrounds, PC’deki en iyi kart oyunlarından biri olan Hearthstone’un ve Warcraft evreninin zengin hikâyesinden (ve sağlıklı oyuncu tabanından) yararlanıyor.

Battlegrounds’ın temel özellikleri diğer otomatik savaş oyunlarına benziyor; işe almak için rastgele bir minyon seçimi arasından seçim yaparsınız ve onları diğer yedi oyuncuyla, taverna rakiplerinizle karşı karşıya getirirsiniz. Mekaniği biraz farklı; her bir minyon her zaman üç altına mal olur, ancak yalnızca bir tane satar, yani diğer otomatik savaşçılarda olduğu kadar doğrayıp değiştiremezsiniz. Ayrıca Hearthstone Battlegrounds’ta faiz kazanmazsınız, bunun yerine ekonominizi normal Hearthstone’a benzer şekilde yönetmek zorunda kalırsınız. Kartlar soldan sağa saldırır, alaycı biriyle karşılaşmadıkça rastgele hedeflere saldırır, bu da kart sıranızı optimize etmeyi çok önemli hale getirir, ancak diğer otomatik satranç oyunlarının aksine, turlar arasında diğer oyuncuların tahtalarına göz atamazsınız.

Denge söz konusu olduğunda oyun hala biraz sallanıyor, ancak bu herhangi bir yeni sürümden beklenebilir ve oyun yerleştikçe sık sık ince ayarlar bekliyoruz. en iyi Hearthstone Battlegrounds minyonları. Oynanışla ilgili temel bilgiler için Hearthstone Battlegrounds’un nasıl oynanacağına ilişkin kılavuzumuza bakın ve kahramanınızı seçme zamanı geldiğinde, bu önemli kararı vermenize yardımcı olması için Hearthstone Battlegrounds seviye listemizi kullanın. Ayrıca yeni başlayanlar için mevcut olan en iyi Hearthstone destelerinden bazılarına yönelik bir rehberimiz var.

Artık şu anda mevcut olan en iyi otomatik savaşçılar için üç seçeneğiniz var. Halihazırda en sevdiğiniz MOBA şampiyonlarını içeren otomatik savaş oyununa ilgi duyuyor olabilirsiniz veya orijinal Otomatik Satranç’a bağlı kalacağınıza yemin edebilirsiniz, ancak hepsini denemenizi öneririz, özellikle ücretsiz olduklarından. Oh, ve buna inanır mısın, ama araba savaşları tamamen benzersiz bir icat değil. Aslında, insanların yüzlerce yıldır oynadığı koca bir masa oyunu var – bunu öğrenebilirsiniz. satranç nasıl oynanır Burada, retro bir şey hayal ederseniz diye.oyun-2