Billy Crudup Merhaba Yarın!

resim: Apple TV+

İçinde şık bilim kurgu versiyonu Yüzyıl ortası Amerika’sına benzeyen bir yerde, bir satıcı ürününü pazarlıyor…ay YILDIZI zaman paylaşımları—gözleri açık müşterilere, yakında “Yaşamayı seviyorum” diye haykıracaklarına dair güvence vererek Ay’da!” Ama bu fragman için Billy CrudupApple TV+’ın yeni dizisi Merhaba yarın! öneriyor, her şey yüzeyde göründüğü kadar gösterişli değil.

Merhaba yarın! — Resmi Fragman | Apple TV+

Eski üretim tasarımı, bunu izlemek için yeterli bir neden gibi görünüyor, ancak büyük sır ne olabilir? Devre mülkler aslında bir aldatmaca mı? Uzaylılar aslında gerçek mi? Belki ikisi de? İşte resmi özet: “Geleceğin gerisinde geçen bir dünyada geçen, Merhaba yarın! ay devremülklerini satan bir grup gezgin satıcının etrafında dönüyor. Crudup, daha parlak bir yarına olan sarsılmaz inancı iş arkadaşlarına ilham veren, çaresiz müşterilerini canlandıran, ancak kendisini ayakta tutan rüyasında tehlikeli bir şekilde kaybolmakla tehdit eden, büyük yetenek ve hırsa sahip bir satıcı olan Jack’i canlandırıyor.”

Dizinin yönetici yapımcıları arasında yer alan Crudup’ın yanı sıra, kadroda Haneefah Wood, Alison Pill, Nicholas Podany, Dewshane Williams, Hank Azaria, Matthew Maher ve Jacki Weaver yer alıyor. Şovun yapımcılığını ortak yapımcılar Amit Bhalla ve Lucas Jansen ile Stephen Falk ve Jonathan Entwistle üstleniyor. Blake Griffin, Ryan Kalil ve Noah Weinstein da Mortal Media için yönetici yapımcı.

Her bölüm 30 dakika sürer; İlk üçünü 17 Şubat’ta, 10 bölümlük sezonun geri kalanı ise her Cuma’dan 7 Nisan’a kadar Apple TV+’ta izleyebilirsiniz.

Güncelleme, 18 Ocak 20:20: Bu gönderi, dizinin tüm yönetici yapımcılarının adlarını içerecek şekilde güncellendi.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7