Güncelleme: Beklendiği gibi, Apple bugün M2 Pro ve M2 Max destekli MacBook Pro 14 inç ve 16 inç ile M2 destekli Mac mini’yi duyurdu. Daha fazla bilgi şu adreste bulunabilir: Apple’ın web sitesi.

Apple, bugün, 17 Ocak’ta, bugün basın odası web sitesinde bir basın açıklaması aracılığıyla bir dizi yeni cihazı duyurabilir. Twitter’da sızıntı yapan Jon Prosser. Son birkaç saattir söylenti değirmeninin çaldığı şey bu ve insanlar bu şaşırtıcı duyurulardan çıkarabileceğimiz olası yayınlar hakkında spekülasyon yapıyor.

Bu yüzden, Tim Cook’un sahneye neşeyle çıkmasını beklemeyin.Günaydın!“; bunun yerine, sakla Apple’ın haber odası sitesi kolayca yeni bir sekmede açın.

Mevcut fikir birliği, muhtemelen en yeni Apple M2 Pro ve Apple M2 Max yonga setlerini 14 inç ve 16 inç dizüstü bilgisayarlara yerleştirebilecek olan yıllık bir MacBook Pro yenilemesiyle karşı karşıya kalacağımız yönünde. Mevcut sürümleri M1 Pro ve M1 Max tarafından desteklenmektedir, ancak MacBook Air geçen yıl bir M2 yenilemesi elde ettiğinden, şimdi daha kaliteli MacBook’ların biraz sevilmesinin zamanı geldi. Tasarım değişiklikleri beklenmiyor, yalnızca donanım iyileştirmeleri bekleniyor.

Mevcut en iyi model aynı zamanda Apple’ın M1 öncü şirket içi yongası tarafından desteklendiğinden, Mac mini de muhtemelen biraz M2 sevgisi kazanıyor. Bu cihazda da herhangi bir tasarım değişikliği beklenmiyor.

Herhangi bir yeni mobil cihazın bir basın bülteniyle duyurulmasını beklemiyoruz, bu nedenle yeni iPhone’lar, Apple Watch’lar veya iPad’lerin çığır açması için nefesinizi tutmayın. Genel olarak Apple’ın bu cihazlardan bazıları, büyük olasılıkla iPhone 14 serisi ve (umarız) Apple Watch Ultra için yeni renkler sergilemesini beklerken, Cupertino bu tasarım değişikliklerini büyük olasılıkla önümüzdeki aylarda özel bir açılış konuşmasında duyuracak. bir bahar etkinliği düzenliyor.

Hakkında tonlarca söylenti duymamıza rağmen Görünüşe göre bu yıl piyasaya sürülmesi planlanan Apple’ın AR/MR kulaklığı, Apple’ın sıkıcı bir basın bülteni aracılığıyla yepyeni bir ürün kategorisi ve kavram kanıtlama cihazı tanıttığını görmüyoruz. Bir şey olursa, Apple’ın uzun süredir söylentileri olan VR kulaklığının özel bir etkinlikte, muhtemelen size daha önce bahsettiğimiz baharda tanıtıldığını görürdük. Daha önce, önemine rağmen AR/MR kulaklığının istenilen değeri alamayabileceği bilgisi ortaya çıktı. özel etkinlik, ancak yalnızca daha büyük bir açılış konuşmasının önemli bir konusu olabilir.

Hatırlatıcı olarak Apple, Haziran başında WWDC’23 yazılım merkezli etkinliğe de ev sahipliği yapacak.

telefon-1