Call of Duty’nin yeni bir sezonu yakında yaklaşıyor olmalı, yeni bir battle pass ve çok oyunculu ve battle royale için daha fazla güncelleme getiriyor, ancak bir veri madenci Sezon 2’nin Modern Warfare 2 ve Warzone 2 için erteleneceğini iddia ediyor.

Activision henüz bir tarih açıklamadı, ancak Sezon 1’in battle pass’ına kalan günlere dayanarak, Sezon 2 güncellemesinin 1 Şubat’ta veya civarında yayınlanacağı tahmin ediliyor. CODSploitzGeçmişte çıkış tarihlerini doğru bir şekilde ortaya koyan , Sezon 2’nin erteleneceğini öne sürüyor.

Şimdi oynuyor: Baskın Bölüm 01 | Görev Çağrısı: Modern Savaş II

CODSploitz, veri madenciliğinin artık gösterdiğini iddia ediyor son Sezon 1 paketi 2 Şubat’ta gelecek 2. Sezonun 15 Şubat’ta veya sonrasında başlaması gerektiğine inandıkları bitiş tarihi 15 Şubat. İki haftalık gecikme, Modern Warfare 2 ve Warzone 2’nin ikinci sezonunu vurabilir.

Tesadüfen, geliştiricilere kararlılık, hata düzeltmeleri ve oyun optimizasyonları üzerinde çalışmaları için iki hafta daha süre vermek üzere 1 Şubat’tan 14 Şubat’a ertelenen geçen yılki Vanguard ve Warzone 1’in 2. Sezon güncellemesini neredeyse aynı bir durum etkiledi. Bu nedenle, Activision’ın hem çok oyunculu hem de battle royale’de iyileştirmeler yapmak için benzer bir şey duyurması mümkündür.

1. Sezon, Vanguard ve Warzone 1’in Caldera haritasıyla aynı kaba durumda olmasa da, Modern Warfare 2 ve Warzone 2, hantal kullanıcı arayüzü, liderlik tablolarının ve battle royale için istatistiklerin olmaması ve daha fazlası nedeniyle eleştirildi. Modern Warfare 2’nin menüleri için Sosyal sekmesini iyileştirmek amacıyla Sezon 1’de küçük değişiklikler yapıldı, ancak Sezon 2’nin daha fazla geliştirme ve hata düzeltmesi getirmesi olası.

Modern Warfare 2 ve Warzone 2 için son büyük güncelleme, Sezon 1 Reloaded’ın başlamasıyla birlikte Aralık ayında geldi. Sezon ortası içeriği Chimera saldırı tüfeğini, Shipment çok oyunculu haritasını ve Call of Duty’nin ilk Baskını’nı içeriyordu.

2. Sezon, Modern Warfare 2’ye başka bir Raid bölümü getirecek, ancak sezon içeriğinin çoğu hala spekülasyon. Sezonun potansiyel olarak sızdırılmış Japon teması ve Ronin operatörünün dönüşü de dahil olmak üzere Modern Warfare 2 ve Warzone 2’nin 2. Sezonuyla ilgili tüm söylentiler ve sızıntıların dökümünü kontrol ettiğinizden emin olun.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

oyun-1