Reeves, Lizzy Caplan ile bir kamera tutuyor.

Matt Reeves orijinali yönetiyor Cloverfield.
resim: en önemli

onbeş yıllar önce bu hafta izleyiciler nihayet ne olduğunu öğrendi yonca tarlası öyleydi. Aylar süren spekülasyonlardan sonra, bulunan görüntüler canavar filmi yapımcı JJ Abrams, yazar Drew Goddard’dan, ve yönetmen Matt Reeves kükredi gişe ve hızla hayranların favorisi haline geldi. teğet olarak iki ilişkili takipler geldi, ve şimdi, o zamandan beri daha büyük şeylere yönelen yönetmen Maymunların gezegeni prequels ve Yarasaadamalay etti ne olabilir potansiyel olarak sıradaki gel

“Viral bir film olacağına şüphe yok, değil mi?” reeves Syfy’ye dedi sorulduğunda yeni yonca tarlası takip covid’e dönüşebilir korkular. “Bir virüs hakkında olurdu. Bu filmi yapmanın komik yanı, dediğim gibi, benim için tür filmler yapma ve özellikle de şeyler hakkındaki kendi duygularınızı keşfetme fikrini açtı. Öyle bir endişem vardı ki… Demek istediğim, hala böyle bir endişem var. Endişem olmasaydı, bir film yapımcısı olmayacağımı düşünüyorum.”

Reeves, “Yaptığım her film, içimdeki kaygının bir tür tasviri,” diye devam etti. “Bence bugün, kesinlikle göremediğiniz şeyin belirsizliğinden ve birinin yanında olmanın bir şeyler yakalayabileceğiniz fikrinden geliyor. Bazıları gerçekten korkutucu oldu [viral thrillers]. bulaşma kesinlikle gerçekten korkutucu … Korkunç olurdu [Cloverfield] virüsün yayılması konusunda kesin olarak yapılması gereken bir film.”

Aynı röportajda Reeves alay ettiama hakkında konuşmayı reddetti-the yonca tarlası franchising devam ediyor çünkü uzun zaman oldu. Serideki son filmin üzerinden neredeyse tam beş yıl geçti. Cloverfield Paradoksusürpriz bir şekilde Netflix’e düştü Süper Kase Pazar. Bu film kendini bağlamak için zemin hazırladı sadece orijinal filme değil, grubun tartışmasız en iyisine, 10 Cloverfield Şeridiitibaren Kurban yönetmen Dan Trachtenberg. Bunu yaparken, paradoks temelde açıklığa kavuşturdu yonca tarlası film herhangi bir şey olabilir ve bir dahaki sefere öldürücü bir virüsle ilgili olabilir.

Aynısı Syfy röportajı ayrıca orijinal hakkında bazı ilginç düşünceleri var yonca tarlası Reeves’in onayladığı canavarın kendisi, filmin iklimsel geri dönüşünde Dünya’ya düşen ve onu arayan uzaylı bir bebekti. anne. Röportajın tamamına göz atmak için oraya gidin. yeni 4K yıldönümü sürümü yonca tarlası şimdi kullanılabilir.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7