Channing Tatum, Gambit filmiyle ilgili bir durum güncellemesi yaptı ve şirketi Free Association’ın bir film yapmayı düşündüğünü açıkladı. Hayalet yeniden yap.

İçinde için şubat kapak hikayesi Gösteriş Fuarı, the Sihirli Mike yıldız ve yapımcı, babalık, Jenna Dewan’dan boşanması ve Zoë Kravitz ile yeni ilişkisi dahil olmak üzere kariyer gidişatı ve kişisel hayatı hakkında konuştu.

Resmen 33&Out olarak bilinen Free Association ile yaptığı çalışmalardan bahsederken, şu anda yapım şirketinin haklarına sahip olduğunu paylaştı. HayaletPatrick Swayze, Demi Moore ve Whoopi Goldberg’in oynadığı 1990 yapımı romantik fantastik film. Aktör, yapımcı ve yazar, şu anda filmin modern bir yeniden çevrimi için çalıştıklarını ve potansiyel olarak Swayze’nin rolünde olduğunu söylüyor. Ayrıca orijinal filmde yer alan bazı “sorunlu klişeleri” yeniden gözden geçiriyorlar.

“Farklı bir şey yapacağız” dedi. “Biraz değişmesi gerektiğini düşünüyorum.”

Tatum ayrıca, X Men Walt Disney Company tarafından satın alınmadan önce 21st Century Fox’ta geliştirme aşamasında olan Gambit filmi.

“Fox’u satın aldıklarında Marvel aracılığıyla Disney tarafından yutuldu ve nihayetinde yapmak istediğimiz filmin tonunun onların yapmak istediklerinden çok uzak olduğunu düşünüyorum – ya da bilirsiniz, belki onlar Bunu bizimle ya da biz olmadan nasıl yapacaklarını görmek için bekliyorum,” dedi Tatum. “Arada bir arıyoruz ama ruhen, duygusal olarak, bir nevi zihinsel olarak bırakmalıyız.”

Film kariyerinin diğer bölümlerinden bahseden Tatum, önceki bir franchise’a – aksiyon oyuncusu GI Joe – ve onun yakında çıkacak taksitine de değindi. Sihirli Mike üçleme. söz konusu olduğunda Magic Mike’ın Son Dansıaktör, tarihsel olarak kadınları güçlendirmesiyle övülen bir franchise’da bir kadın tarafından yönetilen ilk taksit olacağını söyledi – ancak herhangi bir kadın başrol yok.

Tatum, “Gerçekten, ilk iki film bence tüylü balık türü filmler,” dedi. “Kadınlar ya da erkeklerden hoşlanan insanlar için yapılmış erkekler hakkında filmler ama hiçbirinde gerçekten güçlü kadın karakterler yoktu. Bu yüzden, insanları bir şekilde kandırdığımızı hissettik. Sanki kodu aldatmışız gibi.”

Tatum’un Dünya’ya dönüşü hakkında söylenecek pek çok olumlu şeyi varken, Sihirli Mike evren kapsamında yapılan ayrı bir görüşmede Gösteriş Fuarı’s Yalan Dedektörü serisi, neden farklı bir franchise olan GI Joe’dan ayrıldığına dair pek de pembe olmayan bir yorum yaptı. 2009’larda Duke olarak göründükten sonra Kobranın yükselişiaktör, 2013’teki devam filminin ilk 10 dakikasında karakterinin öldürülmesini istediğini doğruladı. Misilleme.

Her iki filmdeki görünüşü hakkında “İlkini yedi kez geçtim, ancak üzerimde bir seçenekleri vardı ve bir film yapmak zorunda kaldım” dedi. “Yani ikincisinde açıkçası ben de onun içinde olmak istemedim.”

Tatum daha önce ikinci promosyonunu yaparken takımdan neden ayrıldığını açıklamıştı. Sihirli Mike film açık Howard Stern Göstermek 2015 yılında ev sahibine nefret ettiğini söyleyerek bu Kobra’nın Yükselişi.

“O filmi yapmaya itildim,” diye açıkladı. “Size sözleşmeyi veriyorlar ve ‘Üç resimli anlaşma, işte başlıyoruz’ diyorlar. ‘Aman Tanrım, kulağa harika geliyor, bunu yapıyorum!’ Seçenekler bile 60 binden 80 bine ve 100 bine çıkıyor ve ben ‘Aman Tanrım, bu çok para’ diyorum.”

Anlaşma ilk başta iyi görünse de, sonunda daha az ilgilenmediği bir role alındığını ve sonunda daha yaratıcı bir şekilde tatmin edici ve kazançlı bulduğu diğer projelerin önüne geçtiğini fark etti.

“Zaman geçiyor, başka işler buluyorsunuz ve teklifinizi oluşturuyorsunuz ve yapmak istediğiniz hayalinizdeki bir işiniz var ve stüdyo sizi arıyor” diye ekledi. “’Hey, senin için bir filmimiz var, onu sana göndereceğiz’ diyorlar. Tam da yazarların grevi sırasında ve GI Joe ve ben ‘GI Joe’yu seviyorum, Snake Eyes oynayabilir miyim?’ ve onlar ‘Hayır. Duke’u oynuyorsun.’”sinema-2