Güneş gözlüğü Avatar meme adam

Vin Diesel kesinlikle bu karakteri oynayabilirdi.
Ekran görüntüsü: 20. Yüzyıl Stüdyoları

Avatar: Suyun Yolu yapımcı Jon Landau, Vin Diesel (Galaksinin Koruyucuları: Cilt 3) oyuncunun hayranlar üzerindeki uzun süren kontrolünün ardından filmde yer alması.

ile yapılan bir röportajda İmparatorluk, yapımcı, “Geldi, bir gün ne yaptığımızı görmek için seti ziyaret etti ve insanlar bunu bağlamından kopardı.” Onları nasıl suçlayabilirsin? 2019’da aktör, yönetmenle kendi videolarını yayınladı. James Cameron seti ziyaret ederken, aktörün doğrudan spekülasyon makinesine beslediği “Hollywood’da her zaman birlikte çalışmak ve ondan bir şeyler öğrenmek istediğim bir kişi var ve bu yüzden, sanırım her şey bekleyenlere geliyor” diye alay etti. .

Video, Diesel’in “Ve yolculuk devam ediyor…” başlığıyla paylaştığı Instagram’da hâlâ yaşıyor ve hayranlarını onun şimdi vizyona giren filmde rol almış olabileceğine inandırıyor. avatarı devamı ile birlikte Muhafızlar yardımcı yıldız Zoe Saldana. Videoyu buradan izleyin:

Bir takım sürpriz çıkışlar oldu. Suyun YoluJemaine Clement’in alaycı balina avcısı bilim adamı gibi, bu yüzden tamamen mümkün görünüyor Hızlı ve Öfkeli lider adam atlamayı yapabilirdi. Cidden, ile çok fazla James Cameron için planlanan devam filmleri avatarı Franchise, kim gerçekten Diesel’in onların yolunu bulamayacağını söyleyecektir … eninde sonunda.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7