Geçen yılın sonlarında, orijinal Metal Gear Solid’in “yakında” yapılacak bir duyuruyla yeniden yapılacağına dair söylentiler çıktığında, gizlilik hayranları büyük bir heyecan yaşadı. “Yakında” olarak belirtilen söylenti haftalar veya aylar sonra olabilirken, birçok kişi MGS yeniden yapımının The Game Awards’da gösterilebileceğine dair spekülasyon yapmaya başladı, ancak bu ne yazık ki olmadı. Bununla birlikte, söylenti mutlaka ölü değildir.

İspanyol oyun sitesi Areajugones’a göreOrijinal Metal Gear Solid yeniden yapım söylentilerinin kaynağı olan ve geçmişte PlayStation ile ilgili çeşitli bilgileri doğru bir şekilde sızdıran , hala bir duyuru yolda. Areajugones’in kaynağına göre, MGS duyurusu Mayıs 2023’ten önce yapılacak ve büyük ihtimalle kış sonu Şubat veya Mart duyurusu yapılacak.

“Bize bu bilgiyi veren aynı kaynak, [Metal Gear Solid remake] duyuru gelecekte yapılacak ve The Game Awards’da yapılması gerekmeyecek. Metal Gear Solid remake duyurusu Mayıs 2023’ten önce yapılmalıdır. [and sounds] çok güçlü [for] yılın ilk aylarında, özellikle Şubat-Mart.”

Hideo Kojima’nın gizlilik serisi hakkında bir süredir Metal Gear Solid 3’ün yeniden çekileceği de dahil olmak üzere çeşitli söylentiler dolaşıyor. Tüm bu söylentilerin doğru olup olmadığı ve nasıl bağlantı kurabilecekleri henüz belli değil, bu yüzden şimdilik bunları biraz kuşkuyla karşılayın, ancak unutmayın, birbiriyle çelişen birçok Silent Hill söylentisi, Konami serinin geleceğini duyurmadan önce yıllarca ortalıkta dolaşıyordu. bir sürü yeni oyun. İşlerin kafa karıştırıcı olması, bu söylentilerin doğru olmadığı anlamına gelmez – Konami gizemli şekillerde çalışır.

Ayrıca, Sony’nin yakında bazı büyük yeni üçüncü taraf PlayStation içeriğini açıklayacağına dair söylentilerden de bahsetmeliyiz. Metal Gear Solid yeniden yapımının PS5’e özel olduğu söyleniyor, bu yüzden belki de bu Sony duyurularından biri Metal Gear Solid yeniden yapımı olabilir. Parmaklar geçti.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17