YwoNa'vi, tören kıyafeti içinde bir su mağarasında duruyor.

Fotoğraf: 20. yüzyıl

Pandora gezegenini gelecekte neler beklediğini merak ediyorsanız Avatar: Suyun Yolu, muhtemelen devam filmi için 13 yıl daha beklemeniz gerekmeyecek. Şimdi ki avatarı devam filmi 2 milyar doları geçmek üzere, yönetmen James Cameron paylaşmaktan mutlu görünüyor ne geliyor geçici olarak başlıklı şeyde Tohum Taşıyıcı.

Bahsedilen tohumu kimin taşıyacağını bilmesek de (benim param kusursuz bir şekilde tasarlanmış Kiri’de) Cameron, Na’vi’nin başka bir kabilesiyle tanışacağımızı ve ateşin etrafında toplanacaklarını söyledi. “Ateşin filmde sembolik bir amacı var ve özellikle bu kavramın etrafında dönen bir kültür var.” Cameron söyledi Son teslim tarihi Eleştirmenlerde Tercih Ödüller. “Biz konuşurken bu muhtemelen çok fazla şey söylüyor.” Ancak devam etti: “Bir sonraki filmde tamamen yeni iki kültürle tanışacaksınız. Omaticaya ile tanıştık, Metkayina ile tanıştık ve bir sonraki filmde iki yeni kültürle tanışacaksınız ve bu, Pandora dünyasında biraz daha özgürce dolaşarak farklı yerlere doğru ilerliyor.”

başka yerde, Cameron, Jake ve Neytiri’nin oğlu Lo’ak’ın da olduğunu doğruladı. Ebeveynlerinin talimatlarını yerine getirme konusunda kesinlikle patolojik bir yetersizliği olan bir çocuk ve yerinde kalın—dördüncü ve beşinci filmlerin diğer anlatıcılarıyla birlikte üçüncü filmin anlatıcısı olacak.

için çekim Tohum Taşıyıcı 2018’de tamamlandı, ancak filmin 20 Aralık 2024’e kadar gösterimi yok. hiçbirine karşı hislerim yok ile ilgili Bu.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.

genel-7