bu Moto G 5G 2022 zaten fiyatına göre çok şey sunuyordu ve şu anda Best Buy’da yüzde 50 gibi büyük bir indirimle harika bir orta sınıf, temelleri yakalayan sağlam, gösterişten uzak bir telefon arayanlar için hiç akıllıca.

Moto G 5G, 6,5 inçlik büyük bir ekrana sahiptir ve bir LCD panel olmasına rağmen, bu kadar uygun fiyatlı telefonlarda nadir bulunan akıcı animasyonlar için 90 Hz’lik yüksek bir yenileme hızına sahiptir.

Cihaz, Mediatek Dimensity 700 yongası tarafından desteklenmektedir ve web’de gezinme ve uygulamaları çalıştırma gibi genel günlük görevlerde çok akıcıdır. Orta düzeyde oyun oynamayı bile iyi idare eder. Best Buy’ın satışa sunduğu kilidi açılmış model, işleri daha da hızlandırmaya yardımcı olan 6 GB RAM’e sahiptir.

Cihaz, bu fiyat aralığındaki çoğu cihazın sunduğundan çok daha fazla olan 256 GB depolama alanına sahiptir. Bu, depolama alanının bitmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir ve diğer birçok telefonun aksine, daha fazla depolama alanı eklemeniz gerekirse bir microSD kartı bile vardır.

Telefonun 5.000 mAh bataryası var ve iki günü kolayca çıkarıyor, yani her gün fişe takmanız gerekmeyecek. Arkada 50MP ana kamera, 2MP makro birimi ve 2MP derinlik kamerası olmak üzere üç kamera bulunuyor. Özellikle ideal aydınlatma koşullarında düzgün fotoğraflar üretir.

Cihaz, üç yıllık güvenlik güncellemelerini alacak ve gereksiz bloatware tarafından ağırlaştırılmayan temiz bir arayüze sahip olacak. Diğer önemli özellikler arasında, bugünlerde çoğu telefonda olmayan bir kulaklık girişi ve ayrıca ücretsiz bir şarj cihazı ile birlikte geliyor.

Moto G 5G 2022’nin fiyatı normalde 399,99 ABD dolarıdır, ancak Best Buy yüzde 50 indirim yaptı, bu nedenle yalnızca 199,99 ABD dolarına sizin olabilir. Seçtiğiniz bir operatörle etkinleştirmeniz gerekecek.

Bu harika bir anlaşma ve yarın sona erecek, bu nedenle makul performansa sahip uygun fiyatlı, uzun ömürlü bir telefona ihtiyacınız varsa hemen bir tane edinin.telefon-1