Bir Skyrim modu, yaşlanan Bethesda RPG oyununun en ünlü görev dizilerinden birine yeni bir soluk getiriyor. Dark Brotherhood görevleri, şüphesiz Elder Scrolls oyunları arasında en sevilenler arasındadır. Şimdi, en iyi Skyrim modlarından bazılarının yaratıcısı, açılışını Hitman ve Agent 47’den ve Dishonored gibi sürükleyici simülasyonlardan ilham alan tamamen sesli bir revizyonla yaptı ve Starfield’ın gelmesini beklerken Grelod the Kind ile başa çıkmak için daha fazla yol ekledi. varmak.

Oyunculara Elder Scrolls serisinden en çok hangi hikayeleri düşündüklerini sorun ve Dark Brotherhood’un sürekli olarak bir lider olarak ortaya çıkacağı kesin. Gizli suikastçılar loncası, Bethesda oyunlarındaki en ilgi çekici ve eğlenceli anlardan bazılarını oluşturuyor. Bununla birlikte, Honorhall Yetimhanesi’nin çocuklarına eziyet eden ‘Grelod the Kind’ adlı tacizci, acımasız bir başhemşireyi öldürmek için gönderildiğinizi gören Skyrim’deki başlangıç ​​görevi, kıyaslandığında her zaman biraz basit geldi.

Masumiyet Kayıp macera genişletme Skyrim modunu sunan mod yapımcısı JaySerpa’ya girin. JaySerpa bunu Hitman oyunlarında kullanılan çeşitli yöntemlere benzetiyor. Grelod ve çocuklarla konuşarak, onun ve alışkanlıkları hakkında daha fazla şey öğrenebilir, ölümcül darbeyi indirmek için bir dizi “fırsat”ın kilidini açabilirsiniz.

Örneğin, bir konuşmaya kulak misafiri olabilir ve Grelod’un en sevdiği şaraptan bir yudum almak için odasına çekilme eğilimini öğrenebilirsiniz – belki de zehir uzmanlığınızı uygulamaya koymak için mükemmel bir potansiyel. Alternatif olarak, onun mevcut arzularını öğrenmek, Grelod’u yetimhaneden uzaklaştırıp, işi bitirmek için basit bir dürtmenin yeterli olabileceği tenha bir yere çekme fırsatı sunabilir.

Ellerinizi kirletmekten hoşlanmıyorsanız, Dishonored’ın ‘öldürücü olmayan’ seçeneklerini anımsatan tamamen alternatif bir yol var. Grelod’un çocuklara kötü muamelesi hakkında kanıt toplayarak, onun Riften muhafızları tarafından tutuklanmasını ayarlayabilirsiniz. Ancak bu kolay bir süreç değildir – çoğu gardiyan, yerel yetimhaneye öylece girip yetimhanenin kafasını sürüklemeye isteksiz olacaktır. Ayrıca, bu görevi tamamlayabilecek olsa da, eylemi kendiniz gerçekleştirmezseniz, Dark Brotherhood’a tam olarak katılamayacağınızı da belirtmekte fayda var.

JaySerpa, aşağıda izleyebileceğiniz bir videoda olası seçeneklerin çoğunu gösteriyor. Siyah takım elbiseli ve eldivenli kel bir figür olarak duruma uygun giyinmenin yanı sıra, moda dahil olan paskalya yumurtalarından bazılarına da birkaç göz atıyorlar. Belirli öldürmeler için özel animasyonlar ve diğer karakterlerin olası her sonuca sesli tepkileri ve diğer zekice şakalar var. JaySerpa gülüyor, “Bunda gerçekten aşırıya kaçtım, haha.”

Ölümcül sanatınızın tüm potansiyelini keşfetmeye hazırsanız, Kayıp Masumiyet arayışı genişletme modunu şu adreste bulabilirsiniz: Nexus Modları. Orada, çeşitli Skyrim büyü okullarında çok sayıda dersle büyücülük okulunu daha çok bir eğitim deneyimine dönüştüren Skyrim College of Winterhold genişletmesi de dahil olmak üzere JaySerpa’nın daha fazla çalışmasını bulacaksınız.

Yeni yıla şık bir başlangıç ​​yapacak bir şey arıyorsanız, 2023 için PC’de Skyrim gibi en iyi oyunlardan daha fazlasına sahibiz. Ayrıca, Ajan 47’nin gerçek sahasına gelen Hitman Freelancer moduyla ilgili taze haberler de var. Harika dünyaları keşfetmeyi seviyorsanız en iyi fantezi oyunlarından çok daha fazlasına ve geniş bir haritayı keşfetmeye doyamıyorsanız en iyi açık dünya oyunlarına da sahibiz.oyun-2