Yaklaşan Netflix şovu Yukarıdan Ajan yıldızını drone ile yakından çekmeye çalıştı – ve Tayvanlı aktör kaiko dikişler var ve muhtemelen daha kötüsü, işler ters gittiğinde (üzerinden DroneDJ).

27 Aralık’taki çekimler sırasında, drone’un yüzüne çarparak yanağını kestiği sırada yakın çekim bir aksiyon sahnesi çekiyor olmaları dışında, ne olduğuna dair pek çok doğrulanmış ayrıntıya sahip değiliz.

“Standart güvenlik yönergeleri”

Ko’nun menajeri Tayvan medyasına, yıldızın “ciddi bir şekilde şekil bozukluğu” yaşadığını ve drone patladıktan sonra 30’a kadar dikiş atılması gerektiğini söyledi. Yapım şirketleri mm2 ve Good Films, “bazı makalelerde bildirildiği gibi patlama veya bıçak kırılması olmadığını” söylüyor, “standart güvenlik yönergeleri dahilinde” çalıştığını iddia ediyor ve dronun pervane kanatlarının “koruyucu bir tabaka ile korunduğunu” söylüyor.

Her iki taraf da yanaklarının yaralandığı ve dikiş atılması gerektiği konusunda hemfikir. Çeşitlilik onaylanmış 11 Ocak itibariyle işe dönmemiş olmasına rağmen dizinin prodüksiyonu yeniden başladı.

Netflix olayla ilgili yorum yapmıyor gibi görünüyor.

Alçakgönüllülükle “standart güvenlik yönergelerinin” şunları içermesi gerektiğini öneriyorum: “uçan kanatlı bir kamerayla bir kişinin yüzünün yakınında hiçbir yerde çekim yapmayın.”genel-2