Shakira, 2019'da bir tenis maçında o zamanki erkek arkadaşı Gerard Piqué'nin yanına öpücük gönderir.

Şu anda Gerard Piqué olmak berbat.
Fotoğraf: Manu Fernandez (AP)

Shakira’nın eski erkek arkadaşı Gerard Piqué’yi ve yeni sıkışıklığını eleştiren yeni şarkısı, bu hafta İspanyol sosyal medyasında orman yangını gibi yayıldı ve dünyanın en ünlü markalarından bazılarının onu alkışlamasına neden oldu.

45 yaşındaki Kolombiyalı şarkıcı DJ Bizarrap ile isimsiz şarkı, “Shakira: Bzrp Müzik Oturumları, Cilt. 53” Perşembe günü internete girdi, YouTube rekorları kırmak en çok dinlenenler için platformun tarihindeki yeni Latin şarkı. İspanyol şarkısı, on yılı aşkın süredir birlikte olduğu 35 yaşındaki partneri ve iki çocuğunun babası olan Piqué’nin arsız ve doğrudan yakıcısıdır. Temelde drama var ve sonra Shakira’nın steroidler üzerinde drama olan yeni şarkısı var.

Şarkıda Shakira, FC Barcelona’da eski bir İspanyol futbolcu olan Piqué’ye kendisi gibi bir dişi kurdu idare edemeyen bir çaylak diyor. Şarkıcı, bu yüzden eski sevgilisinin kendisine tıpatıp benzeyen bir kızla birlikte olduğunu iddia ediyor. Bu durumda, Shakira’nın gazabından da kaçmayan 23 yaşındaki Clara Chía. Shakira, ona açıkça adıyla atıfta bulunmamakla birlikte, Piqué’nin Rolex’i Casio ile ve Ferrari’yi Renault Twingo ile değiştirdiğini söylüyor.

ŞAKİRA || BZRP Müzik Oturumları #53

“Aşk ve nefretten bir adım var. Beni dinle, buralara geri gelme,” diye şarkı söylüyor Shakira. “Sıfır kırgınlık bebeğim. Değiştirmem gereken kişiyle sana en iyisini diliyorum.”

Markalar, şarkının İspanyol ana akımına yayıldığını hemen fark etti ve şarkının en akılda kalan sözlerini alıntılayıp memlere, ürün duyurularına ve daha fazlasına dönüştürerek sohbete hızla katıldı. Bazı sosyal paylaşımlar şaka yapmaya çalıştı ama hedefi kaçırdı, bazıları ise beni yüksek sesle kıkırdadı.

“Las mujeres ya no lloran, las mujeres facturan” ya da “Kadınlar artık ağlamıyor, fatura gönderiyorlar” şeklinde tanıtım yapılıyordu. pire torbası İspanya’da Amazon Prime’da. Ikea İspanya da bu sözden ilham aldı ve onu 0,50 Euro’luk dosyalama kutularını tanıtmak için kullandı, Tanrı aşkına dokundu.

En komiklerinden bazılarına göz atmak için tıklayın ve en eğlenceli Netflix, Lidl, Google, Marvel ve Casio’nun yer aldığı “Hips Don’t Lie” kraliçesini savunan markaların sosyal paylaşımları.genel-7