bu Samsung Galaxy S22 Ultra, en üst düzeyde Android deneyimi sunar, ancak oldukça pahalıdır. Amazon, Best Buy ve Samsung’un hepsi şu anda satışta olan telefona sahip ve size 480 $’a kadar tasarruf etme şansı veriyor.

Galaxy S22 Ultra the tam gelişmiş bir akıllı telefon deneyimi isteyenler ve herhangi bir özellikten ödün vermek istemeyenler için telefon. Düzgün kaydırma için 120 Hz’lik yüksek yenileme hızına sahip 6,8 inçlik büyük bir ekrana sahiptir. Telefon şık bir tasarıma sahiptir ve aynı zamanda sağlam ve dayanıklıdır.

Cihaz, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 yongası tarafından desteklenmektedir ve hızlı performans sunar. Oynanış ayrıca gecikmesizdir.
S22 Ultra aynı zamanda Eşsiz yakınlaştırma performansı için 108 MP ana kamera ve iki telefoto ünitesi ile dörtlü kamera dizisi sunan en iyi kameralı cep telefonları. Zengin renklerle iyi tanımlanmış fotoğraflar çeker ve düşük ışıklı fotoğraflar da harika ve parlama olmadan çıkar. Donanım, hesaplamalı fotoğrafçılık hileleriyle destekleniyor ve Samsung ayrıca performansı daha da artırmak için düzenli olarak güncellemeler sunuyor.

Telefonun kaputunun altında size bir gün yetecek kadar büyük bir 5.000mAh batarya bulunuyor ve 45W’lık bir şarj cihazı kullanılarak 30 dakikada yaklaşık yüzde 70’e kadar doldurulabiliyor.

Galaxy S22 Ultra ayrıca S Pen’i destekler ve hatta bunun için bir kılıfa sahiptir. Bu sadece bir parti numarasından daha fazlası ve telefon, kalem ve kağıt benzeri bir deneyim sunuyor.

S22 Ultra, 1.199 dolardan başlıyor, ancak şu anda Amazon, Best Buy ve Samsung aracılığıyla 200 dolarlık bir indirimden sonra yaklaşık 999,99 dolara alabilirsiniz. Takas edecek bir telefonunuz varsa, Samsung fiyattan 480$ indirim yapacak ve size telefonu sadece 719,99$’a verecek.

719,99 $ ve hatta bu konuda 999,99 $, en iyinin en iyisi olan ve hiçbir yerde köşeleri kesmeyen bir telefon için harika bir fiyat. Elbette, Galaxy S23 Ultra çıkmak üzere, ancak daha bir ay kadar var ve S22 Ultra’dan daha pahalıya mal olacağı söyleniyor. Bu nedenle, Samsung’un bir sonraki telefonuna 1.300 dolardan fazla harcamak istemiyorsanız, S22 Ultra mantıklı bir seçimdir.telefon-1