kılıçlı üç çocuk.

Lockwood & Co. Joe Cornish’in yeni şovu.
resim: Netflix

bu Yöneticisi Bloğa Saldır yeni bir şovu var nerede insanlar hayaletlerle savaşır kılıçlarla. Gerçekten, makaleyi orada durdurabilir, fragmanı atabilir ve bir gün diyebiliriz çünkü bu hafta daha havalı bir cümle okumayacaksınız. Let sadece tekrar edelim: Joe CornishYöneticisi Bloğa Saldırınk, yeni bir Netflix şovu var ve bu şovda insanlar hayaletleri avlayıp kılıçlarla savaşıyorlar. Kaydolun.

Tamam. İyi. Daha fazla bilgi istiyorsun. İşte burada. gösteri denir Lockwood & Co. ve Jonathan Stroud’un 2013 ile 2017 yılları arasında yayınlanan bir dizi doğaüstü genç yetişkin romanına dayanıyor. Hayaletlerin biraz sorun haline geldiği ve bulunup yakalanmaları gereken bir dünyada geçiyor, ancak yalnızca belirli insanlar bu yeteneğe sahip: çocuklar Yaşlandıkça hayaletleri tespit etme yeteneklerini yavaş yavaş kaybeden çocuklar. Gösteri, daha büyük isim-marka ajanslarından bağımsız olarak çalışan küçük bir hayalet avcısı grubuna katılan böyle bir kızı konu alıyor. İşte fragman Lockwood & Co.27 Ocak’ta Netflix’te başlıyor.

Lockwood & Co | Resmi Fragman | Netflix

Cornish (kim, evet, şu anda bir devam filmi üzerinde çalışıyor Bloğa Saldır) hem dizi sorumlusu hem de yazar ve yönetmenlerden biridir. Ana çocukları Ruby Stokes, Cameron Chapman canlandırıyor. ve Ali Hacı-Heshmati. Ve her şeyin çok Peter Jackson’ın Korkutucular bu konuda heyecan. Biraz komedi, biraz korku, sağlam görsel efektler ve hayaletleri çevreleyen benzersiz bir mitoloji, hayalet algılama ve her ikisinin de yarattığı endüstri. Şovun Netflix’te olması neredeyse utanç verici çünkü kulağa çok havalı geliyor, iki hafta içinde çıkıyor ve bu, onu ilk kez duyuyor olabilirsiniz. Ama en azından bu var. Ayrıca, o bir Hatbox Hayaleti miydi? Orada?

Tam sekiz bölümlük ilk sezon Lockwood & Co.27 Ocak’ta Netflix’te başlıyor.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7