18 haftalık zorlu bir normal sezonun ardından NFL, Wild Card Weekend olarak bilinen playoffların ilk turuna çıkıyor. Üçü NFC’de ve üçü AFC’de olmak üzere altı oyun üç gün boyunca oynanacak. Kazananlar Tümen turuna çıkarken, kaybedenler evlerine gidip taslak hazırlıklarına başlar.

Wild Card Weekend’in ilk gününde ilgi çekici bir çift başlık var. İlk oyunda, No. 7 Seattle Seahawks 1 numarayı kaptı 2 San Francisco 49ers. İkinci oyunda ise 1 numara. 5 Los Angeles Chargers, 1 Numaralı takımla karşı karşıya geliyor. 4 Jacksonville Jaguarı.

2023 NFL Wild Card Hafta Sonu ne zaman?

Tüm Profesyonel Makaralar

Wild Card turunun ilk maçında Seattle Seahawks, San Francisco 49ers ile karşılaşmak için güneye gidecek. de 16:30 ET açık 14 Ocak Cumartesi. Karşılaşma Santa Clara, California’daki Levi’s Stadium’da oynanacak. Göre Taraftar DüellosuNiners 9,5 puanla tercih ediliyor.

Wild Card turunun ikinci oyunu, Los Angeles Chargers ile Jacksonville Jaguars’ı karşı karşıya getiriyor. 20:15 ET’de 14 Ocak Cumartesi. Oyun Florida, Jacksonville’deki TIAA Bank Field’da oynanacak. Göre Taraftar DüellosuChargers 2,5 puanla tercih ediliyor.

2023 NFL Wild Card Hafta Sonu — Cumartesi nasıl izlenir?

Seahawks ve Niners arasındaki ilk maç bugün yayınlanacak. Tilki, 4:30 pm ET. Spikerler Joe Davis, Daryl Johnston ve Pam Oliver olacak. Oyuna televizyonunuzdan veya Fox.com ve Foxsports.com’da internet erişimi olan bir cihaz aracılığıyla erişilebilir. Web sitesindeki canlı yayına erişmek için kablolu yayın sağlayıcınızla oturum açın.

Seahawks vs. izle Fox’ta 49ers

Chargers ve Jaguarlar arasındaki ikinci maç bugün yayınlanacak. NBC, 20:15 ET’de. Spikerler Al Michaels, Tony Dungy ve Kaylee Hartung olacak. Televizyonunuzda izleyin veya oyunu internet erişimi olan bir cihazda izleyin. NBC.com. Tam erişim için kablo sağlayıcınızla oturum açın.

Chargers vs. izle NBC’de Jaguarlar

2023 NFL Wild Card Hafta Sonu – Cumartesi akışı nasıl yapılır?

Deniz Şahinleri vs. Niners, Fox Now ve Fox Sports olmak üzere iki uygulama aracılığıyla yayınlanabilir. Her iki uygulamaya da akıllı telefonunuzdaki veya tabletinizdeki uygulama mağazasından ve Apple TV veya Fire TV gibi bağlı bir cihazdan erişilebilir. Tam erişim için kablo sağlayıcınızla oturum açın.

Akış Seahawks vs. Niners, Fox Now’da
Akış Seahawks vs. Niners, Fox Sports’ta

Şarj cihazları vs. Jaguarlar, bağlı TV’nizden, tabletinizden, dizüstü bilgisayarınızdan veya akıllı telefonunuzdan NBC Sports Uygulaması aracılığıyla yayınlanabilir. Erişim için kablo sağlayıcınızla oturum açın. Oyun ayrıca Peacock Premium veya Peacock Premium Plus üzerinden de yayınlanıyor. Premium, reklamları içerir ve aylık 5 ABD Doları veya yıllık 50 ABD Doları tutarındadır. Premium Plus reklamsızdır ve aylık 10 ABD Doları veya yıllık 100 ABD Doları tutarındadır.

Akış Şarj Cihazları vs. NBC Sports’ta Jaguarlar
Akış Şarj Cihazları vs. Tavuskuşu üzerinde Jaguarlar

Kablo TV’ye ek olarak, Fox ve NBC’ye Hulu + Live TV, YouTube TV, FuboTV ve Salıncak TV. Fiyatlar hizmet ve pakete göre değişiklik gösterebilir. Hulu + Live TV’nin aylık maliyeti 70 ABD dolarıdır ve ESPN+ ve Disney+ ile birlikte paketlenebilir. Sling TV, her biri ayda 40 ABD doları veya birleştirilirse ayda 55 ABD doları olan Turuncu ve Mavi paketler sunar. Aylık 70 ila 100 ABD Doları arasında değişen FuboTV ve aylık 65 ABD Doları tutarındaki YouTube TV, abonelerin uzun vadeli taahhütte bulunmadan önce hizmetleri deneyebilmeleri için ücretsiz denemeler sunar.

Playoff maçları, NFL uygulaması üzerinden NFL+ aracılığıyla yalnızca cep telefonunuzda veya tabletinizde de izlenebilir. Kullanıcılar yerel ve prime-time normal sezon ve sezon sonrası maçlarını canlı olarak izleyebilir. İki abonelik seçeneği vardır: NFL+ ve NFL+ Premium. Sezonun geri kalanında, NFL+ aylık 5 ABD Doları veya sezon başına 13 ABD Doları tutarındadır ve NFL+ ve All-22 filminden her şeyi içeren NFL+ Premium, aylık 10 ABD Doları veya sezon başına 25 ABD Dolarıdır.

NFL+’ta NFL Wild Card Weekend’i izleyin

Takımlarla tanışın

Seahawks, playofflara 9-8’lik bir rekorla yedinci sırada giriyor. Seahawks, sonunda play-off’ları yapmak için Rams’a karşı yılın son maçını uzatmada kazandı. San Francisco için Niners, 13-4’lük bir rekorla NFC Batı Şampiyonu olarak playofflara başlıyor. Niners, bu sezon Seahawks’ı iki kez mağlup etti ve Cumartesi günü bunu üçe üç yapmaya çalışacak.

Chargers, yılı 10-7’de tamamladı ve beşinci sıra için yeterince iyi. Los Angeles, playoff pozisyonunu garantilemek için son yedi maçın beşini kazandı. Jaguarlar, üst üste beş maç kazanmak ve AFC South dışında bir playoff noktası elde etmek için 4-8’lik bir rekorla mücadele etti. Bu iki takım 3. Haftada birbirlerine karşı oynadı ve Jaguarlar, Chargers’ı 38-10’luk bir skorla dağıttı.
genel-19