Visual Concepts, NBA 2K23 için 4. Sezonun 13 Ocak’ta yayınlanacağını duyurdu. Önümüzdeki sezon MyCAREER, MyTEAM, The W* ve daha fazlasına yeni içerik ekliyor.

Oyuncular artık MyCAREER oynadıklarında daha fazla ödülün kilidini açabilir ve oyuncuları sarma yeteneğine sahip uzaktan kumandalı bir dron gibi ganimetler alabilirler. Bu, 40. seviyeye ulaştıklarında kazanılabilir.

Şimdi oynuyor: NBA 2K23 Video İncelemesi

Ayrıca MyTEAM’e gelen bir Yeni Ay Yılı etkinliği olacak. Yaklaşan etkinlik gündemleri, mücadeleleri ve dolap kodlarını birleştirecek ve etkinliği tamamlayanlar bir Galaxy Opal oyuncu kartı kazanabilecek. Buna ek olarak, Zach LaVine bu sezon Seviye 40 ödülü olarak ilgi odağı olacak ve ayrıca kendi seçtiği Bulls oyuncularının yanı sıra yeni bir imza mücadelesi de içerecek.

Oyuncular ayrıca logo kartları, 2KBreathrough görünümleri, kıyafet paketleri ve daha fazlası gibi çok çeşitli içeriğin kilidini W* üzerinden açabilecekler. 4. Sezon ayrıca Erica Wheeler, Nneka Ogwumike, Tiffany Mitchell ve Kelsey Mitchell gibi WNBA oyuncularını da tanıtacak.

Son olarak, önümüzdeki sezon oyuncular için yeni bir şarkı grubunu da tanıtacak. Yalnızca oyun içinde yayınlanacak olan 10 yeni şarkıyı dinleyebilecekler. Üstelik Dayne Carter’dan bir şarkı çıkış yapacak. Oyuncuların karıştırabileceği Bizness Boi ve Big Duke’tan ritimler de olacak.

Daha fazla GameSpot haberi için şu hikayelere göz atın:

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1