EA, PC’deki en iyi bilinen yaşam oyununun oyuncularının önümüzdeki aylarda neler bekleyebileceğini gösteren yeni bir videoda The Sims 4 bebek güncellemesinin yeni bir tanıtımını yapıyor. EA’nın “bir büyük güncelleme, iki benzersiz kit ve bir genişleme paketi” vaat ettiği gibi, kısa bir bakış, potansiyel yeni bir dünya önerisiyle, teaser’ın her bir yönünün neyi gösterebileceğini inceleyen çılgın hayranlara şimdiden sahip.

Aile odaklı bir dizi güncelleme içindeyiz gibi görünüyor; ilk ipucu, EA’nın “Bu sezon The Sims ile tanışın!” Başlangıçta bariz bir okuma olmasa da, ‘tanıdık’ ifadesinin çok kasıtlı bir kelime seçimi olduğu görülüyor – daha önce Sims 4 Generations genişleme paketinin olası bir rakip olduğu fikri hakkında çok fazla konuşma yapıldı. bebek güncellemesini duyurdu.

Ekim ayında EA’nın, serinin geleceğini olası bir Sims 5’e doğru inşa etmeyi amaçlayan topluluk odaklı bir erken erişim projesi olan Project Rene üzerinde çalıştığını açıkladığı bir Behind The Sims canlı yayınında, ekip ayrıca bebeklerin The Sims’e geldiğini açıkladı. 4. Bu, bebek ve yürümeye başlayan çocuk yaşam evreleri arasında daha fazla geçici bir boşluk sağlayacaktır. Şimdiye kadar, bunun için bize yalnızca “2023’ün başlarında” bir çıkış tarihi verildi – ancak şu anda bulunduğumuz yer tam olarak bu.

Diğer haberlerle birlikte, cıvıldamak 31 Ocak’ta bu yeni güncellemelerden bazılarını çalışırken göreceğimizi umduğumuz bir topluluk akışı vaat ediyor. Video ayrıca (bir kez daha aile yönünü vurgulayan) “Her şey göreceli” ifadesiyle sona eriyor ve “The Michaelson Reunion – San Sequoia 2023″ü listeliyor.

Twitter’daki hayranlar ve sims 4 reddit San Sequoia’nın muhtemelen yeni bir dünyanın adı olacağı konusunda hemfikir, ancak ilhamının ne olacağına dair bazı tartışmalar var. Golden Gate Köprüsü tarzı ikonografi ve Sequoias’ın kuzey Kaliforniya kıyılarında bulunduğu gerçeği göz önüne alındığında, San Francisco bariz bir çekiş gibi görünüyor, ancak San Myshuno zaten bu rolü bir şekilde yerine getiriyor. Tweetteki köprünün Boston’daki Zakim Köprüsü’nü andırdığı ve ‘It’s All Relative’in aynı zamanda Boston’da geçen bir Amerikan sitcomunun adı olduğu düşünülürse hayranlardan gelen bir başka eğlenceli öneri de Boston.

Güncellemelerle ilgili haberleri beklerken, oyunu uyarlamanın bazı harika yolları için neden en iyi Sims 4 modlarından bazılarını denemiyorsunuz? Dünyalarınıza topluluk tarafından yaratılmış pek çok lezzet getiren bazı harika özel içerikler için en iyi Sims 4 CC paketlerini de kontrol etmek isteyebilirsiniz. The Sims 4’ü henüz ücretsiz denemediyseniz, kontrol etmek için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

oyun-2