Samsung, 1 Şubat’ta yıllık Galaxy Unpacked etkinlik akışıyla en yeni Galaxy serisini ortaya çıkarmak için hazırlanıyor. Şirketin hem Galaxy S23’ü hem de yeni Galaxy Book’u sergilemesi bekleniyor ve bugün onları rezerve ederseniz, alabilirsiniz. 100$’a kadar Samsung Kredisi.

Bir ürünü piyasaya çıkmadan rezerve etmek biraz tuhaf. Ancak, unutmayın ki, para yatırmana gerek yok ve satın alma işleminizi takip etme zorunluluğu yoktur. Başka bir deyişle, gelecek ürünleri bugün rezerve edebilir ve sizin çayınız olmadığına karar verirseniz, bir kuruş bile kaybetmeden vazgeçebilirsiniz.

Rezervasyonunuzu devam ettirmeye karar verirseniz, aşağıdaki yönergelere göre Samsung Kredisi kazanırsınız:

  • Yedek Galaxy Akıllı Telefon: 50 Dolarlık Samsung Kredisi Alın
  • Yedek Galaksi Kitabı: 50 Dolarlık Samsung Kredisi Alın
  • İkisini de Rezerve Et: 100 Dolarlık Samsung Kredisi Alın

Samsung Krediniz daha sonra yeni kulaklıkları veya diğer aksesuarları almak için sonraki satın alımlarda kullanılabilir.

Galaxy Book veya Galaxy Smartphone’u rezerve etmek basittir. Sadece şuraya git: Samsung’un resmi web sitesi, adınızı ve e-postanızı girin ve hazırsınız. Rezervasyonunuz hazır olduğunda, Samsung size işlemi nasıl sonlandıracağınıza (ve Samsung Kredilerinizi nasıl kazanacağınıza) ilişkin ayrıntıları içeren bir e-posta gönderecektir.

Kaydolmak için 1 Şubat’a kadar vaktiniz olacak, bu noktada teklif ortadan kalkacak ve ürünler (muhtemelen) açıklanacak. Yaklaşan Galaxy serisi hakkında daha fazla şey duymak için 1 Şubat’ta Galaxy Unpacked’ı ayarladığınızdan emin olun.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1