bu Hogwarts Legacy oyuncu kadrosu oyunculukta bazı büyük isimleri içerir ve bu nedenle, büyücülük dünyasını keşfederken seslerini tanıyacağınız birkaç profesör, öğrenci ve hatta karanlık büyücü olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Şimdiye kadarki en tanınmış ses, 2023’ün en büyük PC oyunlarından birinde okul müdürü Phineas Nigellus Black olarak görünen Simon Pegg. Weasley Profesörü gibi daha fazla Hogwarts Legacy karakteri ve devasa açık dünya Hogwarts Legacy haritasını keşfederken arkadaş olabileceğiniz daha fazla öğrenci ile birlikte duyurulduğu için, Pegg’e zaten heyecan verici bir isim listesi katılıyor. Floo Flames konumları ve diğer büyülü mekanikler.

Hogwarts Legacy oyuncuları listesi

  • Müdire yardımcısı profesör Matilda Weasley – Lesley Nicol
  • Everett Clopton – Luke Youngblood
  • Okul Müdürü Phineas Nigellus Black – Simon Pegg
  • Mahendra Pehlwaan – Asıf Ali
  • Neredeyse Kafasız Nick ve Seçmen Şapka – Jason Anthony
  • Profesör Onai – Kandace Caine
  • Profesör Satyavati Şah – Sohm Kapila
  • Oyuncu karakterleri – Sebastian Croft ve Amelia Gething

Müdire yardımcısı profesör Matilda Weasley

Müdire yardımcısı Matilda Weasley’i muhteşem, nazik bir İngiliz kızıl saçlı seslendirmeli, yani Downton Abbey ününden Lesley Nicol’den daha iyi kim olabilir? Tabii ki, Nicol’ün sesini tanıyabileceğiniz tek yer burası değil, çünkü hikayeli kariyeri İngiliz (ve orijinal) Shameless, Once Upon a Time, Peder Brown ve Doc Martin’i içeriyor. Çoğu Hogwarts Legacy aktörü gibi, İngilizseniz veya İngiliz TV hayranıysanız, onun sesini neredeyse kesinlikle tanıyacaksınız.

Everett Clopton

Ders çalışmaktan çok şaka yapmakla ilgilenen genç bir Ravenclaw öğrencisi olarak, Everett Clopton’u Weasley kardeşlerle karıştırmanız affedilebilir. Seslendirme sanatçısı Luke Youngblood, aslında film serisinde ikizlerin en iyi arkadaşı ve şaka arkadaşı Lee Jordan’ı canlandırdığı ve Hogwarts Legacy serisi için geri döndüğü için çok uzakta olmazsınız.

Okul Müdürü Phineas Nigellus Black

Okul Müdürü Phineas Nigellus Black, Harry Potter serisinden zaten tanıdığımız yegane karakterlerden biridir. Hâlâ pek bir şey bilmiyoruz ama evet, o herkesin en sevdiği kötü çocuk vaftiz babası figürü Sirius’un atasıdır. Şakacı İngiliz aktör Simon Pegg, Profesör Black rolünü üstleniyorve (sayısız diğerleri arasında) Spaced ve Shaun of the Dead’deki rolleriyle tanınır. Bu listeyi unutursanız ve müdürün sesi bir kulak kurduna dönüşürse, Hogwarts Legacy çıkış tarihinden sonra yerleştiremezsiniz, o zaman yeterince İngiliz komedisi izlememişsiniz demektir.

Mahendra Pehlwaan

Mahendra Pehlwaan, Asif Ali’nin canlandırdığı kurallara uyan bir Ravenclaw öğrencisidir. Ali’yi WandaVision, Don’t Worry Darling veya animasyon dizisi BoJack Horseman gibi bir dizi yüksek profilli TV şovundan veya filmden tanıyabilirsiniz.

Neredeyse Kafasız Nick ve Seçmen Şapka

Hogwarts ilmindeki diğer iki tanıdık yüz (?), Hogwarts Mirası’nda aynı kişi tarafından seslendirilen Neredeyse Kafasız Nick ve Seçmen Şapka’dır. Nick’in Hogwarts Legacy’de nasıl bir rol oynayacağından veya sadece arazide dolaşan bir NPC olup olmayacağından emin değiliz, ancak tabii ki Seçmen Şapka’nın okuldaki ilk gününüzde büyük önem taşıdığını biliyoruz. Açık dünya oyununda derecelendirilmekten çok korkuyorsanız, istediğiniz yere yerleştirileceğinizden emin olmak için evinizi ve asanızı her zaman Hogwarts Legacy’ye aktarabilirsiniz.

Hem Seçmen Şapka hem de boynu neredeyse kopmuş hayalet, Call of Duty: Modern Warfare ve Marmaduke dahil olmak üzere birçok oyun ve filmde kredisi olan deneyimli bir seslendirme sanatçısı olan Jason Anthony tarafından seslendiriliyor. Yine de bu rol için en ilginç olanı, Anthony’nin artık feshedilmiş mobil oyun Harry Potter: Wizards Unite’da Ron Weasley’nin kendisinin sesi olmasıydı.

Profesör Onai

Profesör Onai, Gryffindor öğrencisi Natsai Onai’nin annesidir ve çift, Onai’ye daha önce dünyanın en büyük büyücülük okulu Uagadou’da üstlendiği Kehanet profesörü olarak iş teklif edildiğinde Afrika’dan taşındı. Seslendirme sanatçısı biraz daha az sağlıklı işlerde deneyime sahip – ama merak etmeyin, Kandace Caine’in sesini vücut korku The Human Centipede 2’den tanırsanız sizi yargılamayacağız. Bunun yerine, onun Modern Warfare’den vokallerini bildiğinizi varsayacağız Nova’yı seslendirdiği II.

Profesör Satyavati Şah

Astronomi Profesörü Shah’ı seslendiren, inanılmaz kariyeri sahneden klasik İngiliz ve Amerikan dizilerine ve Hindistan, İngiltere’den ABD’ye taşınan dünyaya yayılan Sohm Kapila. Sesini Casualty veya Grey’s Anatomy (tercihinize veya bulunduğunuz yere bağlı olarak), yenilenen Charmed serisi veya 2017’deki The Mummy’den tanıyabilirsiniz, ancak bu onun oyun endüstrisine ilk girişi.

Oyuncu karakterleri

Warner Bros, Hogwarts Legacy karakter yaratımının geniş ve çeşitli olduğunu ve kim olmak istediğinize dair daha ince ayrıntılar üzerinde gerçekten şehre gitmenizi sağladığını gizlemedi. Yine de karakterinizi özelleştirirken seçebileceğiniz yalnızca iki ses var ve bunlar Sebastian Croft ile Amelia Gething’e ait.

Heartstopper, 2022’de bir Netflix başarısıydı, bu nedenle Croft’un sesini dizideki Ben Hope rolünden tanıyabilirsiniz. Ayrıca Horrible Histories filminde rol aldı ve Love, Death and Robots’un 2. Sezonunda Fletcher’ı seslendirdi. Bu arada Gething, adını The Amelia Gething kompleksinden başkasında yapmadı. Evet. Çok yetenekli yıldız, BBC komedisinde yazdı ve rol aldı. Bunu anlamadıysanız ve sesini bir yerden hala tanıyorsanız, bu Emily’deki Anne Bronte olabilir.

Açıklandıkça Hogwarts Legacy kadro üyelerini bu listeye ekleyeceğiz. Bu arada, muhteşem Hogwarts Legacy ortak salonlarından hangisini eviniz olarak görmek isteyebileceğinize karar verin ve oyunun önüne geçin ve Hogwarts Legacy alan kılavuz sayfalarını nerede bulacağınızı öğrenin. Ve gerçekten bekleyemiyorsanız, okulun ilk günü için Hogwarts Ekspresi’nin sizi almasını beklerken diğer bazı muhteşem açık dünya oyunlarıyla veya RPG oyunlarıyla zaman geçirin.oyun-2