Dead Space lansman fragmanı burada ve siz Isaac Clarke rolünü üstlenirken patlamalar, kıvrımlar ve dönüşlerle dolu bir roller coaster yolculuğu. Bu oyun, Visceral Games’in 2008 orijinal oyununun yeniden yapımı olsa da, aynı zamanda tamamen yeni bir kimliğe sahip yepyeni bir oyundur. Oyun bu ayın sonlarında çıktığında sizi bekleyen birkaç sürprizden bazılarına göz atın.

Dead Space lansman fragmanı heyecan dolu bir yolculuk

Dead Space, mümkün olan en iyi şekilde çok ihtiyaç duyulan bir canlanma elde etti – Capcom’un Resident Evil 2 ve 3’e verdiği son muameleye benzer tam teşekküllü bir yeniden yapım. Orijinal üçleme, 2013’te Dead Space 3’ün piyasaya sürülmesiyle sona eriyor. , O zamandan beri, dizi dondurularak uykuya daldı, ancak şimdi yeniden yapılanma, bir zamanlar ikonik olan üçüncü şahıs korku oyununu bir sürü çan ve ıslık ile modern güne geri getirmeyi amaçlıyor.

Fırlatma fragmanı bizi USG Ishimura’daki çok sayıda tanıdık manzaraya ve sese götürüyor, ancak burada 15 yıl önceki maceranın parçası olmayan birkaç önemli fark var. Buradaki temel farklılıklardan bazıları, oyunun 2011’deki ikinci girişine kadar gerçekleşmeyen, Isaac’in tamamen seslendirilmesidir. Ek olarak, oyuncular artık birkaç yeni sistemle maceralarının nasıl ilerleyeceğini seçme erişimine sahipler.

Devre kesicilerin eklenmesiyle, oyuncular artık tek bir yardımcı program arasında seçim yapmak zorunda – oyun kliplerinden birinde, oyuncular ışıkları yakmak veya oksijen arasında seçim yapmak zorunda kaldı. Ek olarak, Intensity Director adında yeni bir yapay zeka yöneticisi var ve bu, kulağa hoş geldiği gibi ekranınızda ne kadar hareket olması gerektiğini belirleyebiliyor ve ne zaman ara vermeniz gerektiğine karşı işlerin çok sessiz olduğu durumları belirlemenize yardımcı oluyor.

Bunun dışında, oyunda bir yeniden yapımdan ziyade seriye yepyeni bir giriş gibi hissettirmek için oyunda çok sayıda başka düzgün oynanış detayı var. Ek olarak, oyun PS5, Xbox Series X|S ve PC’ye özeldir, yani daha fazla görsel doğruluk için grafik kalitesinin hiçbir kısıtlaması yoktur! Oyun 27 Ocak 2023’te çıkıyor.

Başlık hakkında düşünceleriniz nelerdir? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.oyun-5