Yeni AV teknolojisi söz konusu olduğunda, CES öncelikle bir TV şovudur – ancak projektörler de popüler bir öğeydi bu yıl gösteri alanında – son on yılda ses arka planda kaldı. Yine de, bazı hi-fi ürünleri gördük. CES 2023bir dizi üreticiden bazı yenilikçi Dolby Atmos ses çubukları ile birlikte.

bu en iyi Dolby Atmos ses çubukları TV’nizin yerleşik ses sistemi üzerinde yükseltme sağlayan çok daha fazlasını yapın; hoparlör sayılarına ve konfigürasyonlarına bağlı olarak, aşağıdakilere dayalı sistemler verebilirler: en iyi AV alıcıları para için bir koşu. Samsung, LG ve Sony gibi TV yapımcıları, setlerine eşlik edecek eksiksiz bir ses çubuğu yelpazesi sunuyor ve bunlar TV’lerle aynı yıllık frekansla güncellenmese de, CES yine de yeni ses çubuğu tekliflerini kontrol etmek için iyi bir fırsat sunuyor.

Aşağıdaki listemiz ayrıntılı değildir, ancak CES 2023’te sergilenen ses çubuklarının en yüksek noktalarını vurur. kiralamayı bozmak için tasarlanmış bir 11.4.6 sistemi. tiyatro benzeri ses basıncı seviyeleri. Ses artık CES için ana odak noktası olmayabilir, ancak kesinlikle canlı ve tekmeliyor.

(İmaj kredisi: Harman/JBL)

1. JBL Çubuğu 1300Xgenel-4