Burada Kurt olarak görülen David Dastmalchian, şimdi Ant-Man 3'te Veb'i oynuyor.

Burada Kurt olarak görülen David Dastmalchian şimdi Veb’i oynuyor. Karınca Adam 3.
resim: Marvel Stüdyoları

bu için son fragman Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania çok netleştirdi: bu film oldukça dan farklı serinin önceki iki filmi. Ve bu nokta artık en komik karakterlerden biri olarak daha da net hale getirildi. içinde orijinal filmler yeni bir role yöneldi.

David Dastmalchian her ikisinde de eski mahkûmlardan biri olan Kurt’u canlandırdı. Karınca adam ve Karınca Adam ve Yaban Arısı. Karakter bir teknoloji sihirbazıydı ve hem Luis (Michael Peña) hem de Dave’in (TI) ortağıydı. Görünüşe göre Kurt geri dönmeyecek. Bir Disney basın bülteni, Dastmalchian’ın serinin “Veb” adlı üçüncü filminde yeni bir karakteri canlandırdığını ortaya koyarken.

Veb tam olarak kim? Bilmiyoruz. Ancak, filmin büyük bir bölümünün geçtiği Kuantum Diyarında tanıtılacağı kesin olan yeni karakterlerin çığ gibi olmasıyla, onun aşağıda biri olduğuna bahse girmeye hazırız. Yeniden biçimlendirmenin arkasındaki nedene gelince, oldukça iyi eğitimli bir tahmin yapılabilir. Yönetmen Peyton Reed, belli ki oyuncunun ve hikayesinin hayranı. kuantum Muhtemelen Kurt’un önemli bir rol oynaması için biraz fazla büyük.

Hem Kurt hem de Veb olarak Dastmalchian, MCU’da birden fazla karakteri canlandıran birkaç oyuncudan biri olur. Diğer büyük olan, her ikisinde de farklı karakterler olarak karşımıza çıkan Gemma Chan. Kaptan Marvel ve Ebediler. Dastmalchian zaten benzer şekilde küçük bir aktörler kulübünden biriydi. ikisinde de göründü Marvel ve DC özellikleri. (Dastmalchian, elbette unutulmazı oynadı. Polka-nokta adam James Gunn’da İntihar Timi.)

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania 17 Şubat’ta sinemalarda ve geri getiriyor sadece Dastmalchian değil, Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michelle Pfeiffer ve Michael Douglas ile Kathryn Newton, Jonathan Majors, Katy O’Brian, William Jackson Harper ve Bill Murray’i ekliyor.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7