İnternet kullanıcıları her gün çok sayıda kanalda sayısız içeriğe maruz kalmaktadır. Oyundan çıkmak için yenilikçi cihazlara ilgi duymak şarttır. Videolarınıza özgünlük katmak için 3B avatarlar eklemek uygun olabilir. Bu gibi araçlarla yapılabilir YAPTI.

Avatarınızı birkaç dakika içinde oluşturun

Yapay zekası (AI) sayesinde D-ID, hayallerinizdeki avatarı tasarlayabilir. süreç çok basittir. Sitede, sadece “Video Oluştur” u tıklayın. O zaman iki seçeneğiniz var: Birincisi, belirli kriterlere göre kendi avatarınızı oluşturmak.

aynı kategoride

Zoom, hibrit çalışma platformunu genişletmeye devam ediyor
d-kimliği çizimi

Resimde: D-ID.

“AI Presenter Oluştur” sekmesinde, istenen sanal temsilin İngilizce olarak açıklaması yapılmalıdır. Ne kadar ayrıntılı olursa, araç size istediğiniz avatarı o kadar çok sunabilir. Duruşunu, cinsiyetini, fiziksel özelliklerini, sanat tarzını (fotogerçekçilik, sinematik atmosfer veya diğer) tanımlayabilirsiniz.

“Oluştur”a tıkladığınızda, D-ID size birkaç render sunar. Size en uygun olanı seçmek size kalmış. Sonuçlardan hiçbiri beklentilerinizi karşılamıyorsa, yeni bir istek başlatmak mümkündür.

Daha gerçekçi bir sunum istiyorsanız, “Sunucu seçin” bölümüne gitmeniz daha iyi olur. Adından da anlaşılacağı gibi, videolarınızda kullanmak üzere yirmiden fazla konuşmacıdan oluşan bir liste bulacaksınız. Avatarınızı yüzünüzle eklemek mümkündür, ancak araç tarafından açıklanan tüm koşullara uymaya dikkat edin.

Seçilen seçenek ne olursa olsun, ikinci adım aynı olacaktır: avatarınızı canlandırmak. Ekranın sağındaki menüde “Komut Dosyası” sekmesi bulunur. Sanal temsiliniz tarafından telaffuz edilecek metni yazmalısınız. Konuşma hızını kontrol edebilir, dili ayarlayabilir ve sunulan seslerden birini seçebilirsiniz. Üslubu belirtmek bile mümkün: hüzünlü, şakacı, inandırıcı… Kendi sesinizi de yükleme şansınız olduğunu unutmayın.

Tüm yapılandırmalar yapıldıktan sonra, sadece “Video Oluştur”a tıklayın. D-ID, içeriği tasarlamadan önce size işlemenin bir önizlemesini sunar. İkincisi, aracın web sitesindeki kitaplığınızda bulunur. Video MP4 olarak indirilebilir ve paylaşılabilir.

Fiyat tarafında, on dört gün süren deneme teklifi çeşitli unsurları içerir: beş dakikalık videoların oluşturulması, kriterlerinize göre on beş avatarın oluşturulması ve yirmi kredi. Ayda 5,99 ABD doları olarak listelenen premium lisans, on dakikalık videolar oluşturmayı, kriterlerinize göre 100 avatar oluşturmayı ve kırk krediyi içerir. Daha fazla olasılık için bir “profesyonel” teklif mevcuttur.genel-16