Xiaomi’nin bu yıl 27 Şubat’tan 2 Mart’a kadar Barselona’da düzenlenmesi planlanan Mobil Dünya Kongresi (MWC) etkinliği için medya profesyonellerine davetiye göndermeye başladığı bildirildi. Çinli elektronik ve akıllı telefon üreticisinin MWC 2023 etkinliği için neler hazırladığı hakkında çok spekülasyon yapıldı. Bununla birlikte, şu anda tur yapan medya davetlerinin, çok beklenen Xiaomi 13 Ultra akıllı telefon hakkında herhangi bir duyuruya dair herhangi bir ipucu vermediği bildiriliyor.

göre bir raporlamak GSMarena tarafından Xiaomi, şirketin önümüzdeki ay Barselona’da düzenlenmesi planlanan MWC 2023 etkinliğine katılmakla ilgilenecek gazetecilere davet göndermeye başladı. Şirketin, etkinlikte 2023 ve sonrası için vizyonlarını paylaşmayı planladıklarını ve şirketin nasıl yenilik yapmayı ve bağlantı kurmayı planladığını yazdığı bildirildi.

Bununla birlikte, etkinlikten en büyük beklenti, rapora göre en azından MWC 2023 Barselona söz konusu olduğunda, Çinli şirket tarafından tamamen atlanmış gibi görünen Xiaomi 13 Ultra akıllı telefon etrafında bir duyuru yapılmasıydı.

Xiaomi ayrıca etkinlikte küresel ayak izi hakkında bilgi paylaşma niyetini de belirtti. Bu, Çinli akıllı telefon üreticisinin MWC 2023’te Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro’yu ortaya çıkarabileceği anlamına gelebilir.

Xiaomi’nin kısa bir süre önce, akıllı telefon kameraları için değişken diyafram kullanımıyla ilgili ayrıntıları içermesi beklenen MWC 2023’te küresel pazar için Leica ile ortaklığını duyuracağı da bildirildi. Ancak davet söz konusu olduğunda, şirket duyuruları yaklaşan etkinlikte yapmayabilir. Rapor ayrıca, MWC 2023’te Xiaomi 13 Ultra’nın tanıtılmasından söz edilmemesine rağmen, cihazın yıl içinde piyasaya sürülebileceğini de ekledi.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

CES 2023 merkezimizde Gadgets 360 ile ilgili Tüketici Elektroniği Şovundan en son haberleri alın.genel-8