Yeni şeyler sunmaya gelince Waze yavaşlamıyor deneyimlerini müşterilerine yaşatıyor. 2023’e henüz geldik ve yeni yılı kutlamak için pozitifliğin reklamını yapan yeni bir Waze sürüş deneyiminden daha iyi bir yol var mı?

Ünlü TV sunucusu ve Queer Eye yıldızı Karamo, Waze’e yeni bir sürüş deneyimi için katılıyor ve kullanıcılara 2023’te yolculukları daha keyifli hale getirmek için sürüşe yeni bir bakış açısı sunuyor. Sürüş deneyimi olarak seçildiğinde Karamo, sürücüleri olayların olumlu yanlarını görmeye teşvik edecek, “kontrol edemeyeceklerini kabul etmeyi ve yolculuğu takdir etmeyi öğrenin – sadece varış noktası değil

Waze’deki en yeni sürüş deneyiminin bir parçası olduğum için çok heyecanlıyım; bu, yoldaki her yolculuğu biraz daha olumlu hale getirerek, her yerdeki sürücülere insanlara yardım etme tutkumu getiriyor.”diyor Karamo.

Trafik sıkışıklığından kaynaklanan tüm stresle birlikte, yeni sürüş deneyiminin işe yaraması muhtemeldir. “Yolculuğu takdir et” sloganından o kadar emin olmasam da, özellikle de yıllarca aynı rotada araba kullanıyorsanız.

Her halükarda, yeni Karamo sürüş deneyimiyle ilgili tüm ayrıntılar burada:

  • Ses Seçenekleri: Ses ve ses ayarlarında “Waze sesi” seçeneğini ziyaret ederek Karamo’nun sesine erişin
  • ruh halleri: Profil ayarlarınızda iki Mood (sürücüler haritada nasıl görünür) arasından seçim yapın – “Sakin” ve “Ortalanmış”
  • Araba Simgesi: Harita görüntüleme ayarlarından “Araba simgesi” seçeneğine erişerek arabanızın simgesini Karamobil’e dönüştürün

Yeni sürüş deneyimini denemek isteyenler, “My Waze”e dokunduktan sonra “Drive with Karamo” başlığını seçmelidir. Bunun sınırlı bir süre için yalnızca İngilizce olarak sunulacağını unutmayın.

Waze’i günlük olarak kullanmak, şirket sürüş deneyimimizi renklendirmeye karar verdiğinden beri çok keyifli hale geldi. Henüz yapmadıysanız kontrol edin!telefon-1