Muhtemelen “Yeni Yıl, Yeni Ben” sözünü duymuşsunuzdur. göre bir YouGov anketi, Yeni yıl kararı alan İngilizlerin %53’ü bu yıl daha fazla spor yapmayı planlıyor. Ancak forma girmek isteyen katılımcıların %41’i 2023’te daha fazla para biriktirmek istiyor. Üzücü gerçek şu ki spor salonu üyelikleri bu günlerde pek de ucuz değil. tarafından yapılan bir çalışma miprotein İngilizlerin fitness derslerine yılda ortalama 155 £ harcadığını gösteriyor. Ancak siz de bu yıl kondisyonunuzu geliştirmek ve aynı zamanda para biriktirmek istiyorsanız henüz umudunuzu kaybetmeyin. Bir Virgin Media O2 müşterisiyseniz, artık TV hizmetiniz üzerinden sunulan 80 ücretsiz fitness dersine erişiminiz olmalıdır.

Taşıyıcının yakın zamanda açıkladığı gibi Blog yazısı, müşterileri artık Nuffield Health, Fiit ve Fit at Home içeriklerini hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilir. Bu, artık Disco DanceFit, HIIT ve Kids & Fun gibi antrenmanlara erişiminiz olduğu anlamına gelir. Ayrıca, Virgin Media’ya göre, mevcut sınıfların birçoğu çok az ekipman gerektirir veya hiç gerektirmez ve uzmanlar tarafından yönetilir. Tüm bunlar, doğrudan evinizin rahatlığında ücretsiz olarak forma girebileceğiniz anlamına gelir.

Yeni 80 sınıfına erişmek için, kanal 999’a gidin. Ayrıca, İstek Üzerine veya Yakala ve ardından TiVo/ V6 kutularında Harekete Geç’e tıklayarak veya Kutu Setleri ve Filmler’e ve ardından Harekete Geç’e tıklayarak bunları istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. 360/ Akış kutuları.

Tabii ki, forma girme konusunda ciddiyseniz, fitness ilerlemenizi düzenli olarak izlemeniz ve hatta muhtemelen kalori saymanız gerekecektir. Ve bunu yapmanın en iyi yolu, telefonunuza bir fitness uygulaması yüklemektir.

Oh, ve yeni, daha güçlü bir akıllı telefon almayı düşünüyorsanız, kontrol etmekten çekinmeyin. en iyi Virgin Media telefon fırsatları ve Bir ahizeyi büyük bir indirimle alabileceğiniz en iyi O2 telefon fiyatları makaleleri. Başka bir operatörün hizmetlerini kullanıyorsanız, sayfamıza göz atabilirsiniz. en iyi Giffgaff telefon fiyatları, en iyi vodafone telefon fiyatları, en iyi Üç telefon fırsatları ve en iyi EE telefon fiyatları makaleleri.telefon-1