Bungie, tüm standart Destiny 2 zırh modlarının 11 Ocak’tan itibaren tüm oyuncular için açılacağını duyurdu. Destiny 2 Lightfall çıkış tarihine bir aydan biraz daha uzun bir süre kala Bungie, “herkese tüm modların keyfini çıkarması için bir şans vermek” istediğini söylüyor. MMORPG’nin bir sonraki büyük genişlemesiyle birlikte büyük değişiklikler gelmeden önce mevcut durum ”.

Yeni açılan modlar, baskın modlarını içermez, ancak diğer her şeyi kapsar – ve toplanması zor olabilecek çok sayıda öğe vardır. Çoğu, herhangi bir zamanda yalnızca dört mod sunan Ada-1’den Kule’den satın alınabilir – bu, aradığınız belirli bir modun ortaya çıkması için bir süre bekleyebileceğiniz anlamına gelir.

Bu, iyi bir oyun sonu ve baskın Destiny 2 yapılarını bir araya getirmeye çalışan Muhafızlar için sorun yaratabilir – eğer önemli modları kaçırıyorlarsa, oyunun doruk zorluklarıyla mücadele etmek pas geçmek için yeterince yıldırıcı olabilir.

Bungie de duyurdu Trials of Osiris, Iron Banner, Crucible ve Gambit donanımı için odaklama maliyetlerini 25 efsanevi parçaya ve adept silahların odak maliyetini 50 efsanevi parçaya düşürüyor.

Son olarak geliştirici, Grandmaster Nightfalls’ın 17 Ocak’ta geleceğini ve bir sonraki güncellemenin Grandmaster güç sınırını ve yapısını “tüm oyuncular için daha erişilebilir hale getirirken, en zorlu içeriklerimizden biri olmaya devam edeceğini” açıkladı.

12 Ocak’ta gelecek olan bu haftaki TWAB’da daha fazla bilgi gelecek.

oyun-2