MMORPG’nin batı versiyonu için uzun zamandır beklenen Lost Ark x Witcher crossover çıkış tarihi resmen açıklandı. 18 Ocak’ta başlayacak olan güncelleme, The Witcher evreninden karakterlerin yer aldığı görev ve maceralarla dolu, keşfedilecek yepyeni bir ada ekleyecek.

Geçiş etkinliği 18 Ocak – 22 Şubat arasında gerçekleşecek ve gizemli bir girdabın kuşattığı yeni ve güzel bir adanın merkezinde yer alacak. Neler olduğunu anlamak için Geralt, Ciri, Dandelion, Yennefer of Vengerberg ve Triss Merigold ile Witcher temalı iksirler ve eşyalar kullanarak çalışmanız ve bu sırada tematik ödüller toplamanız gerekecek.

Etkinlik hikaye ve günlük görevleri içerecek ve kazanılacak çeşitli Witcher temalı ödüller var: Müzik kutusu şarkıları, Witcher iksirleri, üç yeni müzik kutusu şarkısı, beş kartlı Witcher karakterleri seti, kaleniz için bir yapı, ifadeler, selfie çıkartmaları ve önyükleme için yeni bir başlık.

Etkinlik, 18 Ocak’ta haftalık bakım tamamlandıktan sonra başlayacak ve herhangi bir büyük şehirdeki lonca araştırmacısına gidip bir konuşma başlatarak yeni adanın kilidini açabilirsiniz. ‘Yelken Aç!’ı bitirmiş olmanız gerekecek. önce ana hikaye arayışı, ancak bu bittiğinde, yeni bölgeye seyahat etmek için Ocean Liner’ı kullanabilirsiniz.

Karakterinizi hazırlamaya çalışıyorsanız, en iyi Lost Ark Arcanist yapılarıyla ilgili kılavuzumuza göz atın – bu sizi hem PvE hem de PvP için hazırlayacaktır.oyun-2