Terraria eşya yüklemeleri uzun zaman oldu ve bunların Terraria 1.4.4 güncellemesi Labor of Love’a dahil edilmesi, PC’deki en iyi sanal alan oyunlarından birine çok hoş bir katkı. Değişiklik, oyunculara aynı anda üç teçhizat setini kaydetme yeteneği verir, bu da her şeyi manuel olarak değiştirmeye gerek kalmadan anında zırh ve aksesuarları kolayca değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Bununla birlikte, hayranların Re-Logic’in bir düzeltme uyguladığını görmek için can attığı, biraz garip bir dezavantaj yarattı.

Teçhizatlar, anında balık tutmayı veya madencilik teçhizatınızı bir anda savaşa hazır hale getirmek için bırakmayı kolay ve rahat hale getirir. Ayrıca, üç ayrı yükleme yuvasının tümü kendi alanına sahip olduğundan, artık tüm yedek teçhizatınızı envanterinizde taşımanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Ancak, mevcut durumda, şu anda oluşturduğunuz her ekipman seti için benzersiz öğelere sahip olmanız gerekiyor.

Çoğu durumda bu çok büyük bir anlaşma değildir, çünkü birçok öğe belirli şeyler için özel olarak kullanılmaktadır. Her halükarda belli aktiviteler için muhtemelen zırh setinizi ve aksesuarlarınızın çoğunu değiştirmek isteyeceksiniz. Bununla birlikte, bir araya getirilmesi zor olabilecek ancak genel olarak yararlı olabilecek birkaç oyun sonu Terraria öğesi vardır – Ankh Kalkanları ve Terraspark Çizmeleri akla gelir – tüm ekipmanlarınızı bir kerede kuşanmak isteyebileceğiniz.

Sonuç olarak, bir oyuncu Terraria Reddit’e gitti. sormak aksesuar yuvalarını tüm öğelerde kilitleme seçeneği için. Nispeten basit bir ayarlama gibi görünüyor ve elde edilmesi yoğun öğütme ve çiftçilik gerektiren çok sayıda öğeyi deneme ve elinize alma ihtiyacını ortadan kaldıracak, bu her durumda zor ve isteyen başkalarıyla çok oyunculu bir dünyada oynuyorsanız neredeyse imkansız. kendi aksesuarları da.

Bir yorumcu öneriyor tüm teçhizatlarda kilitlemek yerine ikinci ve üçüncü teçhizatlardaki yuvaları değiştirerek ilk teçhizatınızda karşılık gelen yuvadaki öğeyi kullanabileceğiniz oldukça akıllı bir uygulama. Bu, oyuncuların aynı anda iki donanımdaki öğeleri kullanmasına, ancak yine de diğer kurulumlarında farklı bir ziynet için yuvayı kullanmasına olanak tanır. Örneğin, en iyi Terraria kanatlarınızı takmak, madencilik ve savaş için harikadır, ancak yalnızca balık tutmayı planlıyorsanız pek gerekli değildir.

Developer Re-Logic geleneksel olarak hayran fikirlerini dinlemekten çok mutludur, bu nedenle bu fikrin en azından ekip tarafından bir şekilde uygulanması için değerlendirilmesi muhtemeldir. Terraria’nın lideri Andrew ‘Redigit’ Spinks de geçtiğimiz günlerde Twitter’da hayranlara, ekip uzun bir Aralık tatilinden dönerken şu anda üzerinde çalışılan Terraria 1.4.5’te görmek istedikleri önerileri yapmaları için bir çağrı yaptı.

2023’ün Terraria yılı olduğuna karar verdiyseniz (ki yapmanız da gerekir), Terraria mutluluğunun ve pilonlarının nasıl çalıştığına dair bir açıklamanın yanı sıra sırayla tüm Terraria patronlarına yönelik rehberimize göz atın. Ayrıca oyuna biraz daha baharat ve çeşitlilik katmanın birçok yolunu sunan en iyi Terraria modlarından birçoğuna sahibiz. Hala satılmadıysanız, Terraria’nın Steam başarısının neden on yıllık olağanüstü uzun vadeli desteğin çiçek açan meyvesi olduğunu açıklayalım.oyun-2