Daha dün Respawn, Apex Legends için Spellbound Collection Event yamasını yayınladı. Bu, oyuncuların oyun içinde kazanabilecekleri yeni şeylere sahip olduğu anlamına gelse de, Apex Legends düşüş raporları bugün, 11 Ocak 2023, hala ortaya çıktığı için, henüz çözülmemiş bağlantı sorunlarını da beraberinde getirdi.

Apex Legends Down With Connection Sorunları Durumu ve 11 Ocak 2023 Güncellemeleri:

Oyunun alt dizininde, çok oyunculu oyuncular hala bağlantı sorunları hakkında rapor veriyor, bazıları bağlanabiliyor ama eşleştirmenin işe yaraması uzun sürüyor.

Yeni güncelleme! itibaren apexlegends

Sıra hep bu kadar uzun mu sürer? (Bir oyun bulmak için 10-20 dakika) itibaren apexlegends

Respawn, Twitter’da sorunların farkında olduklarını ve araştırdıklarını duyurdu:

Bazı oyuncuların şu anda lobiye girerken/lobiye dönerken @PlayApex sunucularına bağlanmada sorun yaşadıklarının farkındayız. Bir düzeltme üzerinde çalışıyoruz ve bu tweet’i elimizdeki güncellemelerle yanıtlayacağız. Biz bu sorunu çözerken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz.

Bu düzeltmenin sunucu tarafında mı yoksa oyuncuların bunun için yeni bir yama indirmeleri gerekip gerekmediği şimdilik bilinmiyor. Daha fazlasını öğrendiğimizde ve stüdyodan daha fazla güncelleme varsa, bu makaleyi güncelleyerek okuyucularımıza haber vereceğimizden emin olacağız.

oyun-6