Samsung, yüz yüze lansman etkinliklerine geri dönüyor 1 Şubat 2023 Yaklaşan Samsung Unpacked, düzenlendi San Francisco, CA’da, Mason Oditoryumu’nda. Açıkçası, bu seçimi seviyoruz çünkü Ubergizmo etkinlik konumundan birkaç dakika uzaklıkta bulunuyor. Yine de harika bir seçim çünkü ABD’nin Doğu Kıyısı kış mevsiminde genellikle uçuş gecikmeleriyle boğuşuyor – artı burada, Kaliforniya’da çok daha sıcak.

Samsung, Unpacked etkinliğinin ne hakkında olacağını söylemedi, ancak tarihsel emsaller göz önüne alındığında, bundan başka bir şey düşünmek zor. samsung galaxy s23 serisi. Yakında öğreneceğiz, ancak bu %99,99 kesin.

Özellikle yaklaşanlarla ilgileniyoruz S23 kamera (özellikle S23 Ultra) ve Samsung 200 MP sensör muhtemelen modellerden birinde karşımıza çıkacak. CAMERA HW testimizde nasıl puan aldığını görelim. Şimdiye kadar S22 Ultra, piyasadaki en iyi kamera sistemlerinden biri ve kesinlikle tonlarca filtreleme hilesi olmayan son derece dengeli.

Etkinlik 10:00 PT’de başlayacak; Samsung.com’da ve YouTube gibi diğer yerlerde canlı olarak görebilirsiniz.

Samsung, yeni cihazlar için ön sipariş rezervasyon teşviklerine sahiptir (Samsung rezerve), iki cihaz için 100$’a ve tek bir cihaz için 50$’a kadar kredi. Şirket, resmi web sitesinde benzersiz renkler de dahil olmak üzere genellikle mükemmel ödüller ve değer sunar. Samsung’un neler çıkaracağını görmek için sabırsızlanıyoruz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin ve güncellemelerimize abone olun.

dosyalanmış Cep Telefonları >Etkinlikler. Samsung hakkında daha fazlasını okuyun.genel-1