Android cihazlar söz konusu olduğunda, muhtemelen aynı miktarda nüfuza sahip başka bir üretici yoktur. SAMSUNG. Koreli teknoloji devi, bildiğimiz modern akıllı telefonların başlangıcından bu yana pazara hakim oldu ve en uzun süredir Galaxy S serisi, Samsung’un sunduğu en iyi şeyleri somutlaştırmaya çalıştı. Bu nedenle Samsung’un 2023’teki ilk büyük etkinliği olan Galaxy Unpacked 2023 çok önemli. Şirketin resmi Samsung Haber Odası’nda Samsung’un kendisinin de belirttiği gibi “yeni premium Galaxy inovasyonunu” sunacağı mekan olarak hizmet verecek. İleti.

Böyle bir teaser ile, hayal gücüne nispeten az şey kalır. Ancak gerilim size göre değilse ve Galaxy Unpacked 2023 hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin. Aşağıdaki paragraflarda, hangi duyuruları bekleyebileceğinizi, hangi cihazlar için nefesinizi tutmamanız gerektiğini ve daha fazlasını anlatacağız. Öyleyse hemen başlayalım.

Galaxy Unpacked 2023: Ne bekleniyor?

Her şeyden önce, deneyimsiz olanlar için, Galaxy Unpacked 2023, Samsung tarafından düzenlenen ve 2023’te San Francisco’da gerçekleşecek olan resmi bir yüz yüze etkinliktir. 1 Şubat 2023. Bununla birlikte, dünyanın her yerindeki insanlar, Samsung’un resmi web sitesinde çevrimiçi bir akış aracılığıyla etkinliğin gelişimini izleyebilecekler. İnternet sitesişirketin üzerinde resmi YouTube kanalı ve üzerinde Samsung Haber Odası İnternet sitesi.

“Premium” ve “Galaxy” kelimelerini duyduğumuzda aklımıza tek bir şey geliyor: Galaxy S serisi. Bu nedenle, Galaxy Unpacked 2023’ün öne çıkan özelliğinin şüphesiz ki olacağından eminiz. Samsung Galaxy S23 serisi. İkincisi, Korean Tech Giant’ın 2023 için amiral gemisi akıllı telefon serisidir.

S23 ailesi en az 3 cihazdan oluşacaktır – Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaksi S23 Ultra. Üçü de Şubat başında çıkış yapacak, ancak aşağıdaki bağlantılardan şimdiden bir birim ayırtabilirsiniz.

Galaxy S23, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinin özel bir versiyonundan alacak. Bu, akıllı telefonların birinci sınıf performans sunacağı ve piyasaya sürüldüğünde muhtemelen piyasadaki en güçlü Android cihazlar olabileceği anlamına geliyor.

Etkileyici işlemciye ek olarak, Galaxy S23 muhtemelen çok sayıda başka güncelleme getirecektir. Buna gelişmiş termal ve pil ömrü, daha parlak ekranlar ve üst düzey Galaxy S23 Ultra’da çok etkileyici bir kamera modülü dahildir.

Raporların çoğuna göre Samsung, Galaxy S23 serisinin başlangıç ​​fiyatını artırmayacak. Ancak, alıcılar bu amiral gemisi cihazlar için yüksek bir prim ödemeyi bekleyebilirler. Neyse ki, Samsung cömert erken dönem teklifleriyle tanınır, bu nedenle hızlı hareket ederseniz (veya satın alırsanız) çok para kazanabilirsiniz.

Ayrıca Samsung’un kullanıcıları Galaxy S22 serisinin durumu hakkında bilgilendirmesini ve üretimin durdurulup durdurulmayacağını veya halefiyle birlikte satılmaya devam edip etmeyeceğini bize bildirmesini bekliyoruz. İkincisi söz konusu olursa, fiyat indirimi kaçınılmaz olacaktır. Son olarak, Samsung’un olası bir One UI güncellemesi de dahil olmak üzere birkaç yazılım duyurusu olabilir.

Galaxy Unpacked 2023: Ne olumsuzluk beklemek?

Galaxy S23 dışında başka önemli bir cihaz lansmanı olmayacak. Galaxy Tab S9 serisinin ortaya çıkması pek olası değil ve Samsung da öyle değil. Galaxy Tab Katlama. Her ikisinin de 2023 sonu / 2024 başı için ertelendiği bildirildi.

Katlanabilirlerden bahsetmişken, genellikle kendilerine özel bir etkinlikleri olduğundan Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip ile ilgili herhangi bir duyuru beklemiyoruz. Son olarak, akıllı saatler ve/veya kulaklıklar gibi yeni aksesuarlar teknik olarak mümkündür, ancak pek olası değildir.telefon-1