SAMSUNG

Bir sonraki Samsung cihazını sabırsızlıkla bekliyorsanız, bu tam size göre bir peri masalı teklifi. Bir sonraki Samsung Galaxy Book cihazını satın almakla ilgileniyorsanız, Samsung sizin için bir tane ayıracak ve size 50 $ kredi verecek. Almakla uzaktan yakından ilgileniyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan kayıt olmalısınız. Bu anlaşma şu anda yayında ve 1 Şubat’a kadar devam edecek.

Samsung’un bir sonraki Galaxy Book cihazı tam olarak nedir? %100 emin değiliz. Samsung, yakında yeni bir telefon ve yeni bir dizüstü bilgisayar da dahil olmak üzere “yeni Galaxy cihazlarını” piyasaya süreceklerini söyledi. Samsung Unpacked 2023 etkinliği, bu promosyonun son günü olan 1 Şubat’ta gerçekleşecek ve o sırada o cihazların ne olduğunu keşfetmemiz gerekiyor. O zamana kadar sadece tahmin edebiliriz. Söylentiler ve yutturmaca göz önüne alındığında, akıllı telefon muhtemelen Galaxy S23 olacak, ancak Galaxy Book hakkında daha az şey biliyoruz.

Bu cihazlardan biri veya her ikisi ile ilgilenebileceğinizi düşünüyorsanız, kayıt olmalısınız. Samsung’un tek ihtiyacı olan adınız ve e-postanızdır ve cihazı istemediğinize karar verirseniz satın almak zorunda değilsiniz. Samsung’a göre bu, “taahhütsüz bir teklif”, bu nedenle kitabı fiilen satın almaya kilitlenmiş değilsiniz. Sizi bir sözleşmeye bağlamadan önce Samsung Unpacked’da sizi etkilemek istiyorlar. Yalnızca Galaxy Book’u ayırırsanız, satın alma işleminiz için 50 ABD doları kredi alırsınız. Hem Galaxy Book’u hem de (varsayılan) Galaxy S23’ü rezerve ederseniz, 100$ kredi alırsınız. Her hevesli Samsung hayranı için mükemmel bir anlaşma.
genel-19