Artık Galaxy S23 serisinin bir aydan kısa bir süre sonra 1 Şubat’ta resmi olarak duyurulacağını bildiğimize göre, hangi cihazı ele geçirmek istediğinizi belirlemenin zamanı geldi. Galaxy S23 Ultra’nın en hızlı satan model olduğuna inanıyorum ve temel Galaxy S23 versiyonu ikinci sırada. Aynı şey Plus varyantı için söylenemez çünkü Galaxy S20+’dan bu yana Samsung, Plus varyantını daha büyük bir ekran ve pil vermek dışında farklılaştırmıyor.

Samsung, muhtemelen satış eksikliği nedeniyle artı değişkenleri öldürmek istiyor

Bu kalıba dayanarak, Samsung, Plus varyantını gelecek yıl gibi erken bir tarihte sonlandırabilir. Bu, Galaxy S23+’ın elinize geçebilecek son Plus varyantı olacağı anlamına gelir; bundan sonra Galaxy S24’ün sadece bir tabanı ve bir Ultra modeli olacak.

Bu haber, bir pasajı gösteren IceUniverse tarafından paylaşıldı. Elec Plus varyantlarının ölümü hakkında konuşmak.

Samsung’un Plus varyantını neden öldürmek istediği tartışılabilir ve bunun nedeni Galaxy S22+’ın düşük satılmasıdır ve aynı şey Galaxy S21+ için de söylenebilir. Bakılmaya değer en son varyant, eklenen bir kamera modülü sayesinde kendisini temel modelden ayırmayı başaran Galaxy S20+ idi.

Tüm söylenenlerle birlikte, bunu bir parça tuzlu olarak almanızı rica ediyorum. Neden? Niye? Galaxy S23 serisi hala çıkmadığı için ve bildiğimiz kadarıyla plus varyantı geçmişte sattıklarından daha iyi satabilir ve bu da Samsung’un kararını değiştirebilir. Ama yine de, hiçbir şey kesin değildir, bu yüzden neler olup bittiğini söyleyemeyiz.

Sizce Samsung Plus varyantlarından kurtulmalı mı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twitter

genel-17