Samsung yapacak galaksi s23, S23 Plus ve S23 Ultra 1 Şubat’ta San Francisco’da 19:00 CET’de sergileniyor. Hafta sonu kısa bir süre için ilgili bir tanıtım yayınlandıktan sonra, artık Almanya’da da resmi. Bir kuponla bağlantılı ilk rezervasyonlar şimdiden yapılıyor ve Samsung Galaxy S23 Ultra’nın astrofotoğrafçılığı da dalga geçmeye başladı.

Samsung Galaxy Unpacked Etkinliği artık Almanya için de resmi

Samsung Galaxy S23 resmi ambalajsız tanıtım videosu

Samsung Galaxy S23 ve Unpacked etkinliğinin teaser’ı Kolombiya’da kısaca yayınlandı. / © Samsung / NextPit tarafından düzenle

Hafta sonu Kolombiya’daki Galaxy Unpacked Etkinliği için bir teaser yayınlandıktan ve kısa bir süre sonra tekrar çevrimdışı duruma getirildikten sonra, NextPit yazı işleri ekibi Almanya’dan artık resmi olarak Samsung Galaxy S23, S23+’nın sunumuyla ilgili bir basın bildirisi aldı. ve S23 Ultra sizi San Francisco’ya davet ediyor. Açıkça 1 Şubat Çarşamba günü saat 19:00’da Orta Avrupa saat dilimi ve dolayısıyla aynı zamanda Almanya saatidir.

Ancak ABD’de bir adım daha ileri gittiler ve potansiyel müşterilere bir tane sunuyorlar. rezervasyon sayfası, zaten üç Galaxy S23 ve Galaxy Book modelinden birini güvence altına alabilirsiniz. Bir ödül olarak, gelecekteki Samsung amiral gemisi sahipleri, bir kitap ve akıllı telefon için rezervasyon yaptıklarında kişi başına 50 ABD Doları veya 100 ABD Doları kredi alacaklar. Ancak para başka bir akıllı telefon almak için kullanılmamalı, aksesuarlara yatırılmalıdır. Almanya’da kod, benzer bir şeyin planlandığını ancak hala çevrimdışı olduğunu gösteriyor.

Ama burada hangi Galaxy kitaplarından bahsediyorum? sızıntı”TechOutlookGalaxy Book3 Ultra, Galaxy Book3 Pro ve Galaxy Book3 Pro 360 hakkında bilgi veren yardım. S23Ultra.

Samsung ayı fethetmek istiyor

Web sitesinde iki teaser ve astrofotoğrafçılığı tanıtan bir video var. Galaxy S23 Ultra’nın vurgulanan düşük ışıkta kayıt özellikleri ilginçtir ve bu muhtemelen karşılık gelen bir periskop kamera veya telefoto yakınlaştırma kamerası tarafından gerçekleştirilir.

Samsung Galaxy S23 fiyat şoku

200MP Ultra kamera donanım özelliklerini bir kenara bırakırsak, yakın tarihli bir rapor, Galaxy S23 serisinin fiyatlarının fırlayabileceğini gösteriyor. Cihaz başına yaklaşık 100 avroluk bir artış bekleniyor. Bir rezervasyon için aksesuar kuponu da bu konuda yardımcı olamaz. Bu arada YouTube’da da canlı yayınlanacak olan Galaxy Unpacked etkinliğine sayılı günler kaldı. Ancak uygun bir zamanda sizi tekrar bilgilendireceğiz.

Ve – üç model hakkındaki görüşünüz nedir? Ay fotoğrafçılığı fiyatları yükseltmek için yeterli bir sebep midir?genel-27