Bir Overwatch 2 Kiriko hatası, en yeni destek kahramanını kelimenin tam anlamıyla her yerde bırakıyor, çünkü Echo ile bir etkileşim onu ​​Blizzard FPS oyunundaki kritik anlarda kavgalardan uzaklaştırıyor. Overwatch 2 2. sezon devam ederken, oyuncular rekabette öne geçmenin yollarını bulmak için yeni kahraman kombinasyonları deniyor ve Echo ile bir etkileşim, oyuncuları dövüşün ortasında etkileyerek mevcut bir aksaklığı şiddetlendirdi.

Söz konusu hata, Kiriko’nun Hızlı Adım yeteneğini kullanarak kahraman değiştiren arkadaş canlısı bir karaktere ışınlanmasıyla ortaya çıkıyor. Karakterlerin yer değiştirdiği kısa dönemle ilgili bir şey, Kiriko’nun bunun yerine haritanın çılgınca farklı bölgelerine ışınlanmasına neden oluyor. Bazı oyuncular, oyunun harita başlangıç ​​noktasını seçtiğini teorileştirdi, ancak ayrıntılar ne olursa olsun, somut sonuç, sonunda olmayı amaçladığınız yerden farklı bir yere varmanızdır.

Daha önce, bu çok sık gündeme gelmiyordu, çünkü özellikle kendi yumurtlamanızdaki kahraman değiştiren birine ışınlanmanız gerekiyordu – bu noktada, zaten bir şeyler ters giderse, bu büyük bir sorun değil. arka ayak. Ancak, Echo’nun daha fazla oyun görmesiyle, nihai yeteneğinin bir eşleştirme sorunu yarattığı ortaya çıktı. Önemli bir çatışma sırasında meydana gelme olasılığı çok daha yüksek olduğundan, bu daha büyük bir sorun haline gelir.

Echo’nun ultisi Duplicate, onu geçici olarak düşman takımdaki kahramanlardan birinin kopyasına dönüştürür – yani bu aynı zamanda, oyunun genellikle görsel bir efektle kapsadığı, görünür bir karakterin olmadığı karakterler arasında geçiş sırasında kısa bir süreye neden olur. Bununla birlikte, bu geçiş sırasında – ya nihai ilk kullanıldığında ya da hasar ya da zaman nedeniyle sona erdiğinde – Hızlı Adım atmaya çalışmak, Kiriko’nun harita boyunca vurulmasına neden olur.

Bir takım dövüşü sırasında meydana gelen bu hatanın bir örneği, bilgisayarda çok dikkat çekti. Overwatch Redditult’den çıkan bir Echo’da meydana gelen bu tür başka bir versiyon (başlangıçta duvardan Soldier: 76’nın silueti olarak görülüyor) aşağıda görülebilir.

Bu fenomen, geçmişte Symmetra’nın ışınlanması gibi diğer ışınlanma mekaniği ile meydana geldi, bu yüzden tamamen yeni değil. Bununla birlikte, bu özel kombinasyonla ortaya çıkma olasılığı çok daha yüksektir – sağlığı azalan bir Eko, Kiriko onları denemek ve kurtarmak için ışınlanırken bir kurtarma nihai hakkını seçebilir veya Kiriko bir orta noktaya atlamak isteyebilir. Sağlıkları patladığında destek için Ulti Echo.

Bu kesinlikle Kiriko’yu Overwatch 2 seviye listesinin tepesinden düşürmek için yeterli değil, ancak Overwatch 2 sezon 3 çıkış tarihi yaklaştıkça gelecekteki yamalarda kesinlikle göz önünde bulundurulması gereken bir şey olacak. Bu arada, en son Overwatch 2 yama notları, yeterince kullanılmayan bazı tanklara güzel bir güçlendirme sağlıyor. Oynuyorsanız, en iyi performansı sağlamak için en iyi Overwatch 2 ayarları kılavuzumuza göz atmayı unutmayın.oyun-2