Nothing Phone 1'i tutan bir kişinin fotoğrafı

The Nothing Phone (1) harika ama beta sürümünün bir parçası olmak için para harcamanıza gerek yok.
Fotoğraf: Floransa İyonu / Gizmodo

Nothing’in çıkış yapmasından altı ay sonra Telefon (1), artık ABD kullanıcıları için kullanılabilir. Hiçbir Şey Telefonu (1) 300 ABD dolarıdır ve doğrudan üreticinin web sitesinden satın alınabilir. Fakat ihtar alıcısıbu cihazı satın almak aktif olarak bir beta programına girmek demektir.

Hiçbir şey burada parlak beyaz LED gliflere sahip Phone (1) akıllı telefonun siyah versiyonunu satmıyor, beyaz LED’li beyaz olan ilk sürümüne karşı. Telefonun bu beta sürümü Kutudan çıkar çıkmaz Nothing OS 1.5 ve Android 13 ile çalışır. 8 GB RAM, 128 GB depolama ile birlikte gelir ve orta seviye Qualcomm Snapdragon 778G+ işlemci üzerinde çalışır.

Bunca zaman boyunca Telefon (1), cihazı ithal etmek isteyen ABD’li kullanıcılar için T-Mobile üzerinde çalışmak üzere gerekli 5G bantlarına sahip olmasına rağmen yalnızca Avrupa ve Asya’da mevcuttu. Hiçbir şey, telefonun tüm ABD operatörleriyle çalışmayacağına dair uyarıda bulunmaz. T-Mobile hala destekleniyor, ancak Verizon ve AT&T aboneleri muhtemelen başka bir şey düşünmeli, telefon olarak sadece onlarla uyumlu Her iki ağ da kendi 5G kapsama alanlarını oluşturmaya başladığından beri daha az geniş olan 4G kuleleri.

300 dolarlık fiyat noktası, bakması harika bir akıllı telefon için cazip görünebilir.. Ancak, arka taraftaki gliflerin parti numarasına gerçekten ilgi duymuyorsanız, Nothing’s hakkındaki uyarıya kulak verin. İnternet sitesi:

Lütfen dikkat, Telefon (1) dağıtılanlar test amaçlıdır. Bunlar nihai modeller olmakla birlikte, cihazlar tüm ABD operatörleriyle çalışmayabilir. Bu, yazılımın Beta sürümü olduğundan, kullanıcılar bazı sınırlamalarla karşılaşabilir.

Paranızı harcamanın daha iyi yolları var. bu Google Piksel 6aörneğin, Android güncellemelerini doğrudan üreticisinden alır ve Pixel amiral gemilerine güç veren aynı kamera algoritmalarını kullanır. Nothing Phone (1) incelememizi tekrar okursanız, çift 50 MP kamera sistemi, diğerlerine kıyasla yalnızca yarı yeteneklidir. yapabilirsiniz o fiyat noktası için alın.

Daha önce de belirttiğim gibi, ABD’deki Nothing Phone (1) lansmanı yalnızca bir betadır ve şu fiyata satın alıyorsunuz: ayrıcalığı test yapmak markanın bu pazardaki değeri. Yakacak parası olan pek çok Android fanatiği muhtemelen kendilerini bu telefonla bulacak. Ancak, Hiçbir Şey Telefonun listemizde sona ermesinin bir nedeni var. en hayal kırıklığı yaratan gadget’lar 2022’de.genel-7