Bu içerik Lorex ile ortaklaşa üretilmiştir.

Akıllı ev teknolojisi, ev güvenliğinde devrim yarattı ve yeni yılda kalenizi korumanın yeni bir yolunu arıyorsanız, şanslısınız demektir. Akıllı ev güvenlik çözümlerinin lider sağlayıcısı Lorex, 2023’e kaçırmak istemeyeceğiniz bir indirimle başlıyor: Şu andan itibaren 15 Ocak’a kadar alışveriş yapanlar, şirketin en önemli ürünlerinden bazılarında %40’a varan indirimlerden yararlanabilirler. dahil olmak üzere popüler ürünler , , ve akıllı ev güvenlik sistemleri.

Öne çıkan fırsatlardan biri açık , şimdi% 33 indirimli. Bu yüksek kaliteli kamera sistemi, kristal netliğinde görüntüler sağlar ve tam renkli gece görüşü ile birlikte gelişmiş hareket algılama özelliğine sahiptir, böylece evinizi veya işinizi günün her saati takip edebilirsiniz. Sistem aynı zamanda hava koşullarına dayanıklıdır ve onu hem iç hem de dış mekanlarda kurmanıza ve kullanmanıza olanak tanır.

Lorex 4K Ultra HD güvenlik kameraları paketi C841CA-4PK

Ayrıca Lorex, akıllı ev güvenlik cihazları serisinde indirimler sunuyor. Lorex Yeni Yıl İndirimi, akıllı kilitler ve görüntülü kapı zillerinden güvenlik ışıklarına ve garaj kapısı açıcılara kadar her şeyde indirimler sunar; bu nedenle, yeni yılda evinizi nasıl güvence altına almak istediğiniz önemli değil, Lorex’te size uygun bir şey var.

Kapsamlı bir güvenlik çözümü arıyorsanız, Lorex size yardımcı olur. Güvenlik sistemleri, çeşitli kamera seçenekleriyle gelir, böylece kurulumu özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirebilirsiniz ve aylık ücret ödemeden kayıtlarınızı gizli ve güvenli tutan özel yerel depolama sunar. Lorex Home uygulaması ile hareket bildirimleri alabilir, güvenlik görüntüleri ve kamera özelliklerine erişebilir, ayarları kontrol edebilir ve kameralarınızı beğeninize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Lorex Yeni Yıl İndirimi 15 Ocak Pazar günü sona eriyor ve her türlü akıllı ev güvenlik cihazı ve sisteminde %40’a varan indirimler sunuyor. Dijital çağa uygun bir ev güvenlik sistemi kurmak istiyorsanız veya kurulumunuzu yeni bir veya iki kamerayla yükseltmek istiyorsanız bile, bu inanılmaz fırsatlardan yararlanmak için beklemeyin. Lorex web sitesine gidin ve bu satış sona ermeden veya bu fırsatlar bitmeden önce evinizi veya işinizi birinci sınıf güvenlik çözümleriyle korumaya başlayın.
genel-19