Blizzard, Sezon 3 güncellemesinin bir parçası olarak Hearthstone’a yeni içerik geleceğini duyurdu. Önümüzdeki sezonun 17 Ocak’ta çıkması planlanıyor ve oyuncular yeni minyon/çift minyon türlerini kullanabilir, yeni kozmetik ürünleri uygulayabilir ve daha fazlasını yapabilir.

Yaklaşan 3. Sezon, The Battle For Silver Moon’a dayanacak. Burası Blood Elflerin kendilerini Lich King’s Scourge’dan koruduğu yer. Season 3 pass ile oyuncular yeni panoları ve ifadeleri kullanabilirler. Ayrıca kahramanlarını Silvermoon veya Scourge temalı yeni kozmetiklerle giydirebilecekler.

Yeni Undead minion türleri, yeniden doğuş ve ölüm çıngırağı etkileriyle iyi çalışır. Ek olarak, birkaç minyon, belirlenen türlerine ek olarak undead etiketini alacak ve bu da onların çift tip minyon olmalarına olanak tanıyacak.

3. Sezon boyunca oyuncular Profesör Putricide’ı tekrar ziyaret edebilecek ve dört altın karşılığında özel bir undead minion yapabilecekler.

Son olarak, 17 Ocak’tan itibaren oyuncular yeni bir ay yılı etkinliğine katılabilirler. Görevi tamamlayanlar XP, özel ödüller ve Sunwell’in yanan fenerlerini kazanabilecekler.

Hearthstone oynaması ücretsiz bir oyundur. adresini ziyaret ederek PC’de oynayabilirsiniz. resmi internet sitesiveya adresinden indirebilirsiniz. Apple Uygulama Mağazası ve Google Oyun.

Daha fazla GameSpot haberi için şu hikayelere göz atın:

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1