bu İlk kim ortaya çıkıyor Marvel Snap Mekanik, oyun içinde hiçbir şekilde iyi açıklanmamıştır. Bu, özellikle Cosmo gibi rakibinizin ortaya çıkarma efektlerine karşı koyan kartlar söz konusu olduğunda, oyunun önemli bir bileşenidir. Bazı oyuncular, önceliğin rastgele verilmesi yerine bunu çözmenin bir yolu olduğunun farkına varmadan aylar geçirdiler.

İlk ortaya çıkaran oyuncu bu kart oyununda inisiyatif sahibi olarak biliniyor ama oyun kimin inisiyatif sahibi olduğuna nasıl karar veriyor? En iyi Marvel Snap destelerini kullanmaya başladığınızda ve sonsuz rütbeye tırmanmaya başladığınızda, ilk kimin ifşa ettiğini anlamak çok önemlidir ve bir kez alıştığınızda, bu oldukça basittir. İşte Marvel Snap’te ilk kimin ortaya çıktığını öğrenmek için bilmeniz gereken her şey.

Marvel Snap’te ilk kim ortaya çıkıyor?

İlk olarak, bir sonraki turda ilk olarak kimin ortaya çıkacağını görmek istiyorsanız – inisiyatif sahibi oyuncu – iki oyuncu adından hangisinin parlak bir taslağı olduğuna bakın. Bu, inisiyatifi olan mevcut oyuncuyu gösterir. İlk tur için oyunun başlangıcında, inisiyatif rastgele atanır.

Oyunun bunu çözme şekli, esasen kazanan kim olursa olsun. Rakibinizin bir yerine iki konumunuz varsa, inisiyatif sahibi olursunuz ve bunun tersi de geçerlidir. Ancak, bir eşitlik varsa – hem siz hem de rakibiniz birer konuma sahipse ve üçüncü konum çift ise, o zaman inisiyatif en yüksek toplam güce sahip oyuncuya dayalı olacaktır. Rakibinizi sol konumda 10-2 yeniyorsanız, ortada 6-10 kaybediyorsanız ve en sağ 0-0 ise, o zaman onların 12’sine 16 gücünüz olduğu için inisiyatifiniz olur.

Hepsi bu kadar! Bunu ücretsiz PC oyunuyla hiçbir yerde açıklamıyor ve bunu kendi başınıza çözmeniz uzun zaman alıyor, ancak artık nasıl çalıştığını biliyorsunuz, en iyi Marvel Snap Wong destesini kolaylıkla üst sıralara çıkarabilirsiniz. Sadece eğlencenizi mahvedecek sinir bozucu bir Cosmo veya Enchantress’e dikkat edin.oyun-2