The Goonies'deki Veri ve Yığın.

İlk önce, yer mantarını karıştırmalısın.
resim: Warner Bros.

Biri birçok, birçok sevinçler Herşey Her Yerde Hepsi Bir Arada aktör Ke Huy Quan’ı beyaz perdede görüyor. gibi büyük hitlere sahip bir çocukluktan sonra Gooniler ve Indiana Jones ve Kıyamet TapınağıQuan oyunculuğu bırakmak zorunda kaldı çünkü istediği türden roller alamıyordu. Şimdi geri döndü ve bunu gerçekleştirmek için biraz Goonie büyüsü gerekti.

Ile konuşmak hollywood muhabiri Yakın tarihli bir aktörler ödülü yuvarlak masasının parçası olarak Quan, avukatının Jeff Cohen’den başkası olmadığını açıkladı. İsim bir zil çalıyor mu? Cohen de vardı Gooniler ve Chunk’ın ikonik rolünü oynadı. O da bir eğlence avukatı olma davasında onlarca yıl önce oyunculuktan ayrıldı ve Quan’ın filmde görünmesi için anlaşmasını tamamlamasına yardım eden Cohen’di.

“İçinde olan Jeff Cohen Gooniler benimle – o Chunk – artık tamamen büyüdü ve o bir eğlence avukatı, bu yüzden o benim eğlence avukatım, ”diye açıkladı Quan, Adam Sandler ve Colin Farrell gibi diğer katılımcı arkadaşların kahkahalarına yol açtı. “Filmimizin yapımcısı anlaşmamı yapmaya çalışırken, Data’nın filminde yer alması için Chunk’la konuşmak zorunda kalacağını asla düşünmediğini söyledi. Çok tatlıydı.” Anı burada senkronize olarak izleyebilirsiniz.

Oyuncu Yuvarlak Masası: Austin Butler, Colin Farrell, Brendan Fraser, Adam Sandler ve Daha Fazlası

Yukarıdaki klipte değil, ama göre Hollywood Reporter’ın transkripsiyonu Sohbetin ardından Sandler, Quan’a “Bu arada, Chunk sana iyi bir anlaşma yaptı mı?” “Jeff olağanüstü bir avukattır” diye yanıt verdi.

Bu çok sevimli bir an ve gerçekten de birçok insanın ne kadar iyi olduğunun ne kadar inanılmaz olduğunu bir perspektife oturtuyor. Gooniler yapılmış. Genellikle çocuk oyuncuları düşündüğünüzde, daha üzücü hikayeler düşünürsünüz. Yıldız Corey Feldman’ın deneme yılları kesinlikle hak ediyor. Ancak öte yandan, Sean Astin, Josh Brolin ve Martha Plimpton, filmografileri arasında pek çok soğuk klasikle birlikte, durmadan çalışmaya devam ediyor. Şimdi, Quan geri döndü, muhtemelen bir Oscar’a aday gösterilecek (ve muhtemelen kazanacak) ve Cohen bu işte gelişmeye devam ediyor. Pek çok insanın kalplerine yakın ve değer verdiği bir film için güzel bir post-senaryo.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7