Piranha Games CEO’su Russ Bullock YouTube kanalı NoGutsNoGalaxy’nin Podcast 230. bölümünde yer aldı.yeni bir bağımsız MechWarrior oyununun geliştirilmekte olduğunu ve bu yıl içinde duyurulacağını sessizce duyurdu.

Herkes MechWarrior 5: Mercenaries için DLC 4’ün çıktığını biliyor ve Piranha’da geliştirilmekte olan başka bir MechWarrior oyunu var; Sadece bunu söyleyeceğim. MechWarrior Online 2 değil, MechWarrior 5 ile daha uyumlu ama bağımsız bir ürün olacak. Daha sonra, 2023’te bir yerde, hatta belki de Sonbahar’da, Eylül gibi bir tarihte duyurulacak.

Bir süre olacak. Bunun ne olduğunu görmek için biraz beklemeniz gerekecek, ancak daha çok MechWarrior 5 türü bir deneyimle uyumlu. Tüm platformlara, PC’ye ve konsollara çıkan ve daha çok tek oyunculu ve kooperatif tipi yolu izleyen bir oyun olacak, bu mantıklı olan tüm teknoloji tabanından inşa ediliyor.

Russ Bullock ayrıca, bu yeni MechWarrior ve muhtemelen bunun için bazı DLC’lerin, (Microsoft’a ait) IP lisans haklarının şu anda sona erdiği 2025’ten önce çıkabileceğini söyledi. Öte yandan, bir MechWarrior Online 2 projesi, ana şirket Enad Global 7’den yeşil ışık alması ve ayrıca 2025’ten sonra bir lisans uzatması gerektirmesi açısından daha karmaşık olacaktır.

Bu arada Piranha Games, 26 Ocak’ta piyasaya sürülecek olan Rise of Rasalhauge adlı bir MechWarrior 5: Mercenaries DLC’si üzerinde çalışıyor.

Star League’in kuruluşundan önceye uzanan bir çatışmada, 12 görevlik yeni bir görev serisinde Albay Månsdottir’e ve Rasalhague halkına özgürlük ve Büyük Hanelerden bağımsızlık mücadelesinde katılın. Rise of Rasalhague, 11 varyantlı Crusader ‘Mech şasisini, çok sayıda başka paralı asker şirketi ve kötü şöhretli Bounty Hunter ile etkileşime girmenizi sağlayan yeni Rival Mercenaries özelliğini ekler.

RASALHAGUE KAMPANYASININ YÜKSELİŞİ
● 12 görevlik yeni bir görev serisiyle Özgür Rasalhague Cumhuriyeti’nin yükselişine ilk elden tanık olun

YENİ CRUSADER ŞASİ
● Rise of Rasalhague, yakın dövüş silahı özelliklerine sahip Hero ‘Crael’ varyantı da dahil olmak üzere 11 varyantlı Crusader ‘Mech şasisini ekler

İÇ KÜRE HER ZAMANKİNDEN DAHA CANLI
● Rakip paralı asker şirketleri artık İç Küre’de faaliyet gösteriyor
● Rakip paralı asker şirketlerinin garnizonunda bulunan alanlarda çalışmak, görevler sırasında dostane veya düşmanca müdahalelere yol açabilir
● Kötü şöhretli Ödül Avcısı, Rival paralı askerleri hakkında istihbarat için ödeme yapacak ve bu da değerli ödüllere yol açabilir
● Yeni Sızma oyun modunda heyecan verici ve dinamik görevleri deneyimleyin

ÜCRETSİZ OYUN GÜNCELLEMESİ
● AI performansı ve davranışında çeşitli önemli iyileştirmeler
● Yeniden tasarlanan ‘Mech Hanger’, aktif ‘Mech kadronuzu genişletmenize olanak tanır
● Oyun deneyimini daha da eğlenceli hale getiren birçok Yaşam Kalitesi iyileştirmesi

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17