Elbette, bu kelimeler yazılırken daha 10 Ocak, ama siz farkına bile varmadan 1 Şubat burada olacak ve herkes bir sonraki için heyecanlanacak Samsung Unpacked etkinliği. Bugün erken saatlerde, Samsung, söylentiye konu olan 1 Şubat tarihini resmileştirdi. Samsung Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaksi Not 23 Galaxy S23 Ultra tanıtılacak. Üçünün de Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinin hız aşırtmalı bir sürümünden güç alması bekleniyor.
SoC’nin Samsung Foundry tarafından 4 nm işlem düğümü kullanılarak üretilmesi bekleniyor ve X-3 “yüksek performanslı” CPU çekirdeği 3,32 GHz saat hızında çalışacak. Bu, TSMC tarafından 4nm işlem düğümü kullanılarak yapılacak olan Snapdragon 8 Gen 2’nin normal sürümüyle karşılaştırılır. TSMC tarafından üretilen çip, X-3 “yüksek performanslı” CPU çekirdeğine 3.2 GHz hızında sahip olacak.

Galaxy S23 serisi için ön sipariş yerinizi hemen ayırtın

Samsung’un 1 Şubat’taki şarkı ve dans şovu ilgi çekecek ve birazdan canlı yayınla nasıl izleyeceğinizi anlatacağız. Telefon meraklıları, özellikleri kontrol etmek için Paketlenmemiş olayını görüntülemek isteyeceklerdir. Galaksi S23 Ultra; birinci sınıf Galaxy S modelinin üzerinde her zaman bir spot ışığı vardır. Ve bu yıl, özellikle Samsung’un cihazı 200 MP görüntü sensörü ile donatması beklendiği için bir istisna değil.

Bu, Motorola Edge 30 Ultra ve Xiaomi 12T Pro’da kullanılan aynı ISOCELL HP1 200MP sensör olmayacak. Bunun yerine farklı bir 200MP ISOCELL görüntü sensörünün Galaxy S23 Ultra’nın birincil kamerasını çalıştırması bekleniyor.

Samsung Unpacked olayını olduğu gibi izlemek isterseniz, onu şu adreste görüntüleyebilirsiniz: Samsung’un YouTube kanalı, Samsung Haber odası web sitesive şirketin web sitesi. Festivaller 10:00 PST’de (ABD Batı Sahili) ve 13:00 EST’de (ABD Doğu Sahili) başlar. Bu aynı zamanda Birleşik Krallık’ta 18:00, Hindistan’da 23:30 ve Çin’de 2 Şubat’ta sabah 2’ye denk geliyor. Rahat bir sandalyeniz ve bol miktarda patlamış mısırınız olduğundan emin olun.telefon-1