garmin fenix

Garmin fenix, şirketin en fazla özelliğe sahip en pahalı ve birinci sınıf akıllı saatleridir. Zorlu atletler, koşucular ve triatlonlara katılanlar için harika bir seçimdir. Bunlar, yüksek performanslı insanlar ve böyle bir yaşam tarzının getirdiği istatistiklere ihtiyaç duyanlar için saatlerdir. En yeni Garmin fenix saatleriyle başlayalım:

Garmin fenix 7, 7S (daha küçük), 7X (daha büyük)

  • Fenix ​​7: 47x47x14,5 mm
  • Fenix ​​7S: 42 x 42 x 14,1 mm
  • Fenix ​​7X: 51x51x14,9 mm

Garmin Fenix ​​7, önceki Fenix ​​6 nesline göre tonlarca iyileştirme ile 2022’nin başlarında duyuruldu. En büyük değişiklik, Fenix ​​​​serisi için bir ilk olan tüm modellere dokunmatik ekranın eklenmesi, ancak merak etmeyin, donanım düğmeleri hala burada. Aslında, akıllı saatinizi düğmelerle veya dokunmatik ekranla kontrol edebilirsiniz, donanım düğmesinin kullanımını açıkça gerektiren yalnızca birkaç özellik vardır. Fenix ​​7X ayrıca, ışıklar söndüğünde sporculara gönül rahatlığı getirmesi gereken kullanışlı bir flaş ışığı ile donatılmıştır.

Garmin’in Fenix ​​akıllı saatleriyle yapılan anlaşma, özellikleri kolayca karıştırıp eşleştirebilmenizdir. Örneğin, dilerseniz solar şarjlı en küçük versiyonu, isterseniz solar şarjsız safir camlı en büyüğünü veya hem safir camlı hem de solar şarjlı normal versiyonu alabilirsiniz. Tabii ki, bu özelliklerin hiçbirine sahip olmayan ancak daha uygun bir fiyata vanilya akıllı saat alabilirsiniz.

Garmin İçgüdü 2

Garmin Instinct 2, en zorlu koşullarda bile hayatta kalmak için yapılmış sağlam bir saattir. Instinct, termal, şok ve su geçirmezlik açısından ABD askeri standardı 810G’yi karşılar, 3 eksenli bir pusula ve barometrik altimetre içerir ve tam da beklediğiniz gibi kalp atış hızınızı izlemenizi sağlar.

Garmin Öncüsü

Garmin Forerunner serisi, maliyeti 100 dolardan az olan çok basit saatlerden yüzlerce dolara mal olan en gelişmiş ve özellikli saatlere kadar geniş bir saat yelpazesinden oluşur.

öncü 55: Garmin Coach antrenman planı desteğine sahip temel GPS koşu saati

öncü 255: HRV Verileri gibi güçlü ölçümlere sahip GPS koşu saati

öncü 955: Premium GPS koşu/triatlon saati

Forerunner 55 artık temel Forerunner’dır, ancak gelecek vadeden koşuculara ve atletlere yönelik sade bir akıllı saattir. Yerleşik koçluk, yerleşik GPS, kalp atış hızı izleme ve iki haftaya kadar pil ömrü ile Forerunner 55, koşmaya başlamak isteyen herkes için uygun fiyatlı ve uygun bir seçenektir.

öncü 255

Forerunner 255 ve Müzik sürümü, serinin harika yükseltmeleridir. Başlıca yeni özellik, cihazın 41 mm ve 46 mm olmak üzere iki boyutta olması, ayrıca yeni nesil bir HR sensörü ve bir barometre içeriyor. Ayrıca artık NFC ve Garmin Pay’i desteklerken, başlıca yeni özellikler arasında HRV verileri, Koşu Gücü ve bir Yarış Widget’ı yer alıyor.

öncü 955

Forerunner 955, birinci sınıf bir koşucu saatidir. Artık daha uzun pil ömrü, ilk kez bir güneş enerjisi seçeneği ve önceden yüklenmiş haritalarla geliyor.

Vivoaktif serisi

Vivoaktif 4: Spor uygulamaları, kalp atış hızı, Garmin Pay ve müzik içeren GPS akıllı saat

Vivosmart 5: Pulse-Ox sensörlü ince fitness takipçisi

Vivofit 4: Her zaman açık renkli ekran ve 1 yıldan fazla pil ömrü

Vivofit jr. 3: Uygulama maceralarına sahip çocuklar için Marvel temalı fitness takipçisi

Vivoactive 4, en popüler Garmin saatidir ve belirli bir spora çılgınca yatırım yapmayan çoğu insanın alması gereken akıllı saattir. Saat çekici görünüyor, açık suda yüzmek gibi yalnızca birkaç tanesinin eksik olduğu çeşitli aktiviteleri takip ediyor ve uygun Garmin Pay sistemine sahip. Burada özlediğimiz şey, diğer Garmin saatlerinde gezinmeyi çok daha kolaylaştıran fiziksel düğmeler, bunun yerine burada iyi çalışan ancak bu düğmeler kadar iyi olmayan bir dokunmatik ekrana güveniyorsunuz.

Bu ince kondisyon takipçisi, nabız oksimetre sensörü gibi bazı gelişmiş özelliklere sahiptir ve temel spor takip özelliklerini çok uygun bir fiyata sunar.

Bu izleyici, ortalama inceleme puanları alıyor ve diğer mükemmel Garmin ürünleri kadar iyi karşılanmıyor. Bazı incelemeler, duştan veya yüzmeden kaynaklanan su girişi hasarından bahsediyor ki bu gerçekten kabul edilemez. Vivofit 4’ünüz bu sorunlardan muzdarip değilse, işini gayet iyi yapmalıdır.

Garmin Vivofit Jr. 3

Çocuklar için izleyici, junior sürümü, çocukların sağlıklı alışkanlıklar edinmesine ve oluşturmasına yardımcı olmak için bir angarya ve aktivite izleyici gibi bazı çok akıllı özellikler sunar. Ebeveynler ev işleri oluşturabilir, taks zamanlayıcıları ayarlayabilir ve ödüller verebilir. İzleyici rahattır, leke tutmaz ve aynı zamanda eğlenceli görünür.telefon-1